تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + تشکیل گروه زورگیری از جنس قهوه منزل

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقان خشن خبر داد که اعضای این گروه از سارقان به‌ عنف، بعد از آشنایی

عکس + تشکیل گروه زورگیری از جنس قهوه منزل

تشکیل گروه زورگیری از جنس قهوه منزل +عکس

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقان خشن خبر داد که اعضای این گروه از سارقان به عنف، بعد از آشنایی با یکدیگر در وقت تردد در قهوه منزل ای در منطقه سلطان آباد تصمیم به تشکیل گروه دزدی های به عنف کرده و با تردد در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اقدام به زورگیری از افراد رهگذر و عابرین پیاده می کردند.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، سرهنگ داوود فرد در توضیح این خبر گفت: در ادامه کارها پلیس آگاهی در برخورد با سارقین خشن، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اطلاع پیدا کردند که یکی از متهمین تحت تعقیب این اداره به نام مسعود. م. (۲۷ ساله) که از آخرهای سال گذشته و بعد از دستگیری گروهی از سارقین خشن و زورگیر تحت تعقیب قرار گرفته، به تازگی اقدام به تشکیل گروه جدیدی از سارقین به عنف کرده است.

کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با اطمینان از صحت اطلاعات بدست آمده و با بهره گیری از سوابق «مسعود.د» اقدام به شناسایی محل تردد وی در قهوه منزل های در منطقه سلطان آباد کرده؛ به منظور شناسایی دیگر اعضای گروه تازه سارقین، این محل را تحت مواظبت های نامحسوس پلیسی قرار داده و موفق به شناسایی پنج عضو دیگر این گروه از سارقان زورگیر به نام های مرتضی (۲۹ ساله)، میثم (۲۷ ساله)، مسعود (۲۵ ساله)، امیر (۲۹ ساله)، نادر (۲۴ ساله) و وحید (۲۲ ساله) و در ادامه مخفیگاه های آن ها در شهرستان های اسلامشهر و بهارستان شدند.

عکس + تشکیل گروه زورگیری از جنس قهوه منزل

همزمان با کارها نامحسوس پلیسی جهت شناسایی این گروه از سارقین و مخفیگاه های آن ها، شکایت های مشابهی مبنی بر زورگیری از افراد رهگذر و عابرین پیاده در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران بویژه در مناطق یافت آباد، عبدل آباد، نواب، تهرانپارس، نعمت آباد، جیحون، فلاح و … به اداره پنجم پلیس آگاهی اعلام شد مبی بر اینکه گروهی از سارقین زورگیر با استفاده از موتورسیکلت های طرح هوندا ۱۲۵ و آپاچی، در قالب گروه های دو، سه و بعضا ۴ نفره اقدام به زورگیری و دزدی وجوهات و گوشی های گوشی آن ها کردند.

سرهنگ داوود فرد، با اعلام خبر دستگیری تمامی اعضای این گروه از سارقین اعلام داشت: همزمان با شناسایی تمامی اعضای این گروه از سارقین خشن در منطقه سلطان آباد و وقوع دزدی های مشابه زورگیری در تهران، تصویرهای بدست آمده از متهمین از سوی ده ها مالباخته مورد شناسایی قرار گرفت. بلافاصله هماهنگی های مورد نیاز با شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام و کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضایی به شهرستان های اسلامشهر و بهارستان اعزام؛ کلیه متهمین دستگیر و به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شدند.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری گروهی از سارقان خشن خبر داد که اعضای این گروه از سارقان به‌ عنف، بعد از آشنایی

متهمین دستگیر شده است در تحقیقات اولیه منکر هرگونه دزدی و عضویت در گروه سارقین شده، ولی بعد از اطلاع از دستگیری دیگر همدستان خود، ارائه مستندات غیرقابل انکار و نهایتا مواجه حضوری با ده ها مالباخته و شناسایی دقیق آن ها از سوی شکات و مالباختگان، به ناچار لب به اعتراف گشوده و صراحتا به دزدی های به عنف و زورگیری از عابرین پیاده و افراد رهگذر به شیوه پرسه زنی با موتورسیکلت در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتراف کردند.

در وقت دستگیری متهمین و در بازرسی از مخفیگاه های آن ها، چندین دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ و آپاچی متعلق به اعضای گروه نیز توقیف و به پلیس آگاهی انتقال یافته شد که متهمین صراحتا به انجام دزدی های خود با آن ها اعتراف کردند.

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در آخر این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمین به ده ها فقره گردنبند قاپی و گوشی تلفن همراه قاپی همراه با استفاده از سلاح سرد و شناسایی دقیق متهمین از سوی تعدادی از شکات و مالباختگان، قرار قانونی از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهمین جهت ادامه تحقیقات و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفتند لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدهید شیوه و شگرد مورد دزدی قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

عکس + تشکیل گروه زورگیری از جنس قهوه منزل

واژه های کلیدی: اداره | ایران | زورگیری | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog