تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار اجتماعی نباید به اسم رقابت، تخریب کنیم / هاشمی

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نباید به اسم مسابقه به تخریب و تقابل دست زده و شکاف‌های موجود در جامعه را تعمیق کنیم. 

نباید به اسم رقابت، تخریب کنیم / هاشمی

هاشمی: نباید به اسم رقابت، تخریب کنیم

عبارات مهم : ایران

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نباید به اسم مسابقه به تخریب و تقابل دست زده و شکاف های موجود در جامعه را تعمیق کنیم.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی صبحگاه امروز در سخنان خود در ابتدای جلسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با توجه به برخورد تازه و افراط گرایانه آمریکا با مواضع صلح گرایانه کشور عزیزمان ایران خصوصا در عنوان برجام که قطعا موج سرافکندگی سلطه گری در افکار عمومی دنیا و سربلندی و ایستادگی کشور عزیزمان ایران خواهد شد، جهت تقویت قدرت ملی، همه جناح ها و جریانات سیاسی داخل کشور باید به جای کشمکش ها وتفرقه به سمت وحدت بروند.

وی با بیان اینکه در آستانه دو حماسه بزرگ قرار داریم که به وسیله مردم آگاه، انقلابی و … آفریده شد گفت: سوم و دوم خرداد جهت جامعه کشور عزیزمان ایران یادآور لحظات شیرین وپرافتخاری از حماسه حضور است که جوانان جان برکف در سوم خرداد سال ۶۰ در مسجد جامع خرمشهر مراسم خوش حالی آزاد سازی قطعه ای از کشور را برپا کردند و در دوم خرداد ۷۶ نیز آحاد مردم در پای صندوق های رأی حد نصاب جدیدی از همکاری مردمی و تثبیت مردم سالاری را رقم زدند.

نباید به اسم رقابت، تخریب کنیم / هاشمی

وی با بیان اینکه بین این دو پدیده جدایی وجود ندارد، گفت: همان نسلی که سوم خرداد ۱۳۶۰ را آفرید به همراه فرزندانشان دوم خرداد ۷۶ را خلق کردند و اگر در یکی از این تاریخ ها اشغال خرمشهر خطر مشهود ارتش و قوای نظامی صدام، کشور عزیزمان ایران را ترساندن می کرد در اتفاق دیگر یعنی خرداد ۷۶ خطری نامشهود ولی خطرناک تر یعنی ناامیدی مردم از صندوق های رأی و شکاف بین مردم و نظام جامعه را به چالش کشیده بود و به همین خاطر مقام معظم رهبری در خبر خود حضور بی سابقه مردم را حماسه و تضمین کننده مردم سالاری و اقتدار نظام نامیدند.

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه مسئله مهم دراین حماسه برنده و یا بازنده شدن یکی از کاندیداها نبود گفت: هر دو کاندیدای مهم یعنی سید محمد خاتمی و علی اکبر ناطق نوری از اشخاص ارزشمند و با سابقه انقلاب بودند و عنوان مهم دراین انتخابات اثبات قدرت رأی و تثبیت مردم سالاری با وجود ادعاهای دشمن انقلاب بودو امروز نیز جهت حفظ انقلاب اسلامی و انتقال آن به نسل های آینده موظفیم که پیوند میان رأی مردم و اقتدار نظام را تقویت کنیم و پیوندها میان آزادی، استقلال، مردم سالاری و … را حفظ کرده و اجازه ندهیم به اسم آزادی و یا اسلام در جامعه شکاف ایجاد شود.

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نباید به اسم مسابقه به تخریب و تقابل دست زده و شکاف‌های موجود در جامعه را تعمیق کنیم. 

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی از مصادیق بارز نگاه وحدت گرا و فراتر از سلایق و نظر های شخصی خود در مدیریت کشور بود افزود: عملکرد ایشان در هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۷۶ نشان داد که اگر ایشان در مقام یک شهروند رأی خود را به ناطق نوری دادند ولی با آخرین خطبه نماز جمعه خود قبل از انتخابات و دستوارت اکید مبنی بر حفظ امانت رأی مردم در صندوق ها که بنده به عنوان مسئول بازرسی خاص رییس جمهور پیگیر بودم نقش تاثیرگذاری در جلوگیری از ناامیدی و قهر مردم با صندوق های رای داشت که نهایتا حماسه دوم خرداد رقم خورد.

وی افزود: توجه داشته باشید سلایق شخصی در گرایش های سیاسی و فکری نباید بر وظایفمان غلبه کند و به اسم مسابقه به تخریب دست زده و شکاف های موجود در جامعه را تعمیق کنیم.

نباید به اسم رقابت، تخریب کنیم / هاشمی

واژه های کلیدی: ایران | حماسه | صندوق | محسن هاشمی | هاشمی رفسنجانی | اخبار اجتماعی

دانلود

نویسنده : topsblog