تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ما انگیزه کمتری از لیورپول نداریم / زیدان

سرمربی رئال مادرید تیمش را جهت فتح فینال لیگ قهرمانان اروپا پر انگیزه می‌داند و اعتقاد است که اشتیاقشان کمتر از لیورپول نیست.

ما انگیزه کمتری از لیورپول نداریم / زیدان

زیدان: ما انگیزه کمتری از لیورپول نداریم

عبارات مهم : اروپا

سرمربی رئال مادرید تیمش را جهت فتح فینال لیگ قهرمانان اروپا پر انگیزه می داند و اعتقاد است که اشتیاقشان کمتر از لیورپول نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، زین الدین زیدان در روز مدیا دی پیش از فینال لیگ قهرمانان اروپا با خبرنگاران صحبت کرد. سرمربی رئال مادرید راجع به دیدار شنبه آینده تیمش برابر لیورپول گفت : تنها در این فصل با هم متحد نبودیم بلکه در سه سال گذشته این اتفاق افتاده هست. حضور در سومین فینال پیاپی به یک لحظه بستگی ندارد و نشان از تلاش چند ساله است.

سرمربی فرانسوی راجع به اشتیاق زیاد لیورپول جهت قهرمانی اظهار کرد: نمی توانم راجع به تیم حریف صحبت کنم و از اشتیاق آنها خبری ندارم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است مانند گذشته اشتیاق کافی جهت این دیدار داریم. این کلوب هر لحظه مشتاق کسب جام و پیروزی هست. هیچ کس نمی تواند این اشتیاق را از ما بگیرد و بگوید که بازیکنانمان بی انگیزه هستند. ما مادرید هستیم و این کلوب هر لحظه خواهان عالی ترین ها است و دوست دارد همه عناوین را به دست بیاورد. جهت کسب همه جام ها تمام تلاش خود را می کنند.

ما انگیزه کمتری از لیورپول نداریم / زیدان

زیدان در مورد ترکیب مهم تیمش در بازی شنبه اظهار کرد: نمی توانم در این رابطه صحبت کنم. واضح است که بعضی از بازیکنان به میدان نخواهند رفت. جهت این بازیکنان پذیرفتن این قضیه سخت هست. ۱۱ نفره مهم شنبه مشخص خواهند شد.

او به دیدار نهایی اشاره کرد و گفت : شرایط فینال ها یکسان نیست. رسیدن به دیدار نهایی اتفاق باور نکردنی است چون دست یافتن به آن سخت هست. با این حال قهرمانی از همه آنها سخت تر هست. نخستین قهرمانی مان فوق العاده بود و دومین قهرمانی مان نیز چنین شرایطی داشت. ما در سه بازی اخیرمان در این فصل لیگ قهرمانان اروپا برابر سه تیم برتر اروپا بازی کردیم. به همین خاطر صعودمان به فینال ارزشمند هست. اکنون در دیدار نهایی حضور داریم و باید برابر لیورپول بازی کنیم. تنها چهار روز به این بازی باقی مانده است و باید خود را به خوبی جهت این دیدار آماده کنیم.

سرمربی رئال مادرید تیمش را جهت فتح فینال لیگ قهرمانان اروپا پر انگیزه می‌داند و اعتقاد است که اشتیاقشان کمتر از لیورپول نیست.

زیدان در ادامه افزود: با تجربه بودن ما تاثیری در نتیجه نخواهد داشت. ما باید نشان دهیم که چه توانایی هایی داریم. وقت داریم سومین فینال پیاپی خود را بازی کنیم. حریف برنامه ای دارد و ما نیز در این شرایط قرار داریم. آنها با تمام وجود بازی خواهند کرد و ما از این مساله آگاهیم. لیورپول فصل فوق العاده ای را در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر داشت. این تیم می تواند ما را به دردسر بیاندازد. نباید شگفت زده شویم. دو تیم یکدیگر را به خوبی می شناسند.

سرمربی فرانسوی در مورد مرز موفقیت و شکست گفت : در این جا شکستی وجود ندارد. شکست من زمانی اتفاق افتاد که در کوپا دل ری از بین بردن شدیم. ضربه مشکل بود. مادرید در همه فصل ها خواهان فتح تمام عناوین است ولی هر لحظه این اتفاق رخ نمی دهد. از همه مهم تر این است که هر روز با اشتیاق خود را جهت بازی ها آماده کنیم. اگر این کار را انجام دهید شکستی وجود نخواهد داشت. اگر بی انگیزه با پیراهن رئال مادرید به میدان بروید یک شکست خواهد بود. زندگی اوج و پایین دارد و جهت پیشرفت باید نشانه داشته باشید.

سرمربی رئال مادرید در ادامه به اوضاع گرت بیل اشاره کرد و گفت : او در اوضاع بسیار خوبی به سر می برد و گل های زیادی را به ثمر رسانده هست. او روند ثابتی داشته است و می توان این قضیه را در تمرینات دید. بیل عملکرد خوبی در این فصل داشته است.

ما انگیزه کمتری از لیورپول نداریم / زیدان

زیدان از bbC حمایت کرد و گفت : آنها (بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو) خوب تمرین می کنند، خوب بازی می کنند و باید وقت حضور در میدان داشته باشند. با این حال، این عنوان به منظور بی اهمیتی دیگر بازیکنان نیست. بیل ، بنزما و رونالدو جهت من عالی ترین در خط حمله هستند.

سرمربی فرانسوی در مورد رمز موفقیت تیمش گفت : در حقیقت تجربه به ما کمک زیادی می کند. می دانیم چگونه از آن بهره ببریم. بازیکنانم متحد هستند و به خوبی با هم همکاری می کنند. زمانی که تنها استعداد داشته باشید جهت به دست آوردن عالی ترین ها کافی نیست. رئال مادرید استعداد را در کنار تلاش دارد.

سرمربی رئال مادرید تیمش را جهت فتح فینال لیگ قهرمانان اروپا پر انگیزه می‌داند و اعتقاد است که اشتیاقشان کمتر از لیورپول نیست.

زیدان در مورد رونالدو گفت : او می داند هر بازیکنی در طول فصل لحظات مشکل دارد. با این حال زمانی که نمی تواند گلزنی کند، عصبانی می شود. او می داند که باید در بازی آینده دو یا سه گل به ثمر برساند. با وجود این که در این سال از رونالدو انتقادات زیادی شد ولی توانست روند همیشگی خود را پیدا کند. روی بعضی از بازیکنان فشار وجود دارد و ممکن است بر بازی ارزش تاثیر بگذارد. رونالدو در بازی شنبه می تواند تاثیر زیادی بگذارد. او عالی ترین بازیکن است.

سرمربی رئال مادرید به دوران ورزشی اش اشاره کرد و گفت : تنها دوست ندارم راجع به بازیکنان فرانسوی صحبت شود که توانسته اند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شوند چون آنها خیلی جوان هستند. من شانس زیادی جهت قهرمانی داشتم چون در این کلوب حضور دارم. جهت من به عنوان یک سرمربی فرانسوی اتفاق خوشحال کننده ای هست. به دست آوردن سومین قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا ساده نخواهد بود. این قهرمانی ها با شانس به دست نیامده است بلکه تلاش زیاد پشت آنها هست. گروهی از بازیکنان فوق العاده دارم به همین خاطر می توانیم هر لحظه جهت فتح عناوین تلاش کنیم.

ما انگیزه کمتری از لیورپول نداریم / زیدان

زیدان در مورد یورگن کلوپ گفت : از لحاظ شخصی از سرمربی آلمانی آشنایی ندارم. نتوانستم با او صحبت کنم ولی شاهد عملکردش بودم. او فراموش نشدنی هست. او توانایی هایش را در دورتموند نشان نداد. این قضیه را در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر نشان داد. چنین سرمربیانی کارشناس هستند.

واژه های کلیدی: اروپا | سرمربی | لیورپول | بازیکنان | قهرمانان | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : topsblog