تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پرکارم چون بازیگر خوبی هستم / شهین تسلیمی

بازیگر سریال «سر دلبران» گفت: بازیگران جوان هیچ اندوخته ای جهت دوران پیری خود کنار نمی گذارند و تمام در آمدشان را صرف خرید ماشین های لوکس و سفرهای خارجی می کنن

پرکارم چون بازیگر خوبی هستم / شهین تسلیمی

شهین تسلیمی: پرکارم چون بازیگر خوبی هستم

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال «سر دلبران» گفت: بازیگران جوان هیچ اندوخته ای جهت دوران پیری خود کنار نمی گذارند و تمام در آمدشان را صرف خرید ماشین های لوکس و سفرهای خارجی می کنند.از نظر من بهتر است بازیگران جوان اول به سرانجام خود فکر کنند و بعد به خوشگذرانی جوانی بپردازند لیکن زندگی اوج و پایین دارد و هر لحظه در اوج نیستند.شهین تسلیمی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، درخصوص فعالیت های اخیر خود در عرصه بازیگری گفت:در حال حاضر همچنان مشغول بازی در سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری هستم.

علاوه بر آن در شب های ماه مبارک رمضان سریال «سر دلبران» را روی آنتن تلویزیون دارم.وی راجع به وقت پخش سریال ۸۷ متر افزود: در حال حاضر که بخش زیادی از فیلمبرداری باقی مانده است.عیاری با وسواس مثال زدنی کار فیلمبرداری می کند و ما شاید روزی یک دقیقه فیلمبرداری می کنیم. وقت مشخصی جهت پخش این سریال نمی توان در نظر گرفت لیکن حداقل تا آخر تابستان مشغول ضبط خواهیم بود.بازیگر سریال «پنچری» راجع به آینده نگری خود از پخش سریال «۸۷ متر» ادامه داد: این سریال بدون شک یکی از ماندگارترین سریال های تلویزیونی خواهد شد.

من در این سریال از خودم و سایر بازیگران بازی هایی می بینم که به خودم می گویم ما در کارهای دیگر چه کار کرده ایم و اگر این بازیگری است آن کارها چه بوده است.وی راجع به پرکار بودن خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: ما بازیگران توانمند فراوانی در سن میانسال داریم و من هم خوش شانس بودم که با کارگردانان بزرگی کار کرده ام. از نظر خودم علت پرکاری من این است که می توانم نقش های متفاوتی را ایفا کنم. نمی خواهم از خودم تعریف کنم ولی بازیگران زنی که همسن من باشند و این توانایی را داشته باشند زیاد نیست.

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» حضور بعضی نابازیگران را در بازیگری اینگونه توصیف کرد: علت مهم این اتفاق در این است که تهیه کنندگان ترجیح می دهند تمام پول خود را به بازیگران جوان بدهند.همین عاملی می شود تا جهت نقش های میانسال و کهنسال آثارشان از نابازیگرانی استفاده کنند که یا پول نمی گیرند و یا حتی جهت نقش پول هم می دهند.تسلیمی با تاکید عدم آینده نگری بازیگران جوان خاطرنشان کرد: متاسفانه بازیگران جوان ما هنگامی که ستاره هستند و هر روز کار تازه به آنها پیشنهاد می شود به فکر آینده خود نیستند.

پرکارم چون بازیگر خوبی هستم / شهین تسلیمی

روزنامه آرمان

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | بازیگری | بازیگران | تلویزیون | تلویزیون | بازیگران زن | فیلمبرداری

دانلود

نویسنده : topsblog