تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۷)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (687)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (۶۸۷)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

پیش از همه مورد نیاز است حلول ماه مبارک رمضان را خدمت همه شما عزیزان تبریک عرض کنم. آرزومندم در این ماه پر برکت، دل هایتان مملو از مهر خدا باشد و طاعات و عباداتتان مقبول حق. شروع می کنیم با این تصویر از پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی در کنار استاد کیانوش عیاری و سگ پشمالویش، به مناسبت تولد ۶۷ سالگی جناب عیاری. تبریک فراوان به این کارگردانِ خوش هنر و خوش فکر.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۷)

یک قانون نانوشته در اینستاگرام وجود دارد که هر دختری باید حداقل یک عکسِ این مدلی (مثلا من خیلی خوشحالم) در صفحه اش داشته باشد. شک دارید؟ خودتان بروید و صفحاتشان را چک کنید.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

صبا کمالی خبر از آینده ای روشن می دهد. گویا قصد مهاجرت دارد!

سلفی بابک تایسون به اتفاق همسرش و رفیقشان در یک رستوران.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۷)

چشم رزیتا خانم، حالا چون شما گفتی، حتماً.

عکس از زاویه نگاه جغد بدشانسی که روزش را با این تصویر از ویوی سوراخ درخت شروع می کند.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

پست مادر و دختری باران کوثری در کنار بانو رخشان بنی اعتماد، کارگردان دغدغه مند سینما.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۷)

عکس جالبی که رضا قوچان نژاد و پسرش دوران را در حال دیدار از یک باغ وحش نشان میدهد. از آن باغ وحش هایی که حیوانات آزادند و بازدیدکنندگان باید از قفسِ ماشین آن ها را تماشا کنند.

شمار اندکی از اشخاص سینما و موسیقی به جنایات بی رحمانه رژیم صهیونستی در نوار غزه که منجر به شهادت ده ها فلسطینی شده است هست، تصویر العمل نشان دادند. البته تصویر العمل هایی که در میان شور و هیجان صورت ها در پی افزایش پرسپولیس گم و ناچیز بود. بار ها شده است که اشخاص سینما، تئاتر، موسیقی و البته ورزش کشورمان در مواجهه با اخبار تروریستی در سرتاسر جهان، صفحه سیاه کرده و با خانواده قربانیان همدردی کرده اند، نمونه اش اتفاقات تروریستی اخیر در فرانسه، لندن، ترکیه و … ولی هر گاه اتفاق مشابه و البته با تعداد قربانیان بسیار زیاد از آن ها در کشورهای منطقه نظیر فلسطین، یمن، سوریه و عراق رخ می دهد، هیچ خبری از تسلیت و صفحه سیاه نیست! فارغ از جهت گیری های سیاسی و فقط با معیار انسانیت، به نظر می آید به زعم سلبریتی های کشورمان خون مردم اروپا و آمریکا از خون مردم غزه و خاور میانه رنگین تر هست. البته همواره هستند کسانی که به این جنایات بی تفاوت نبوده و نیستند، ولی تعدادشان آنقدر اندک است که به چشم نمی آید. نظیر محمد حسین مهدویان که در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی این پست را گذاشته، رژیمی که کشتن کودکان تفریح همیشگی اش است.

عکس معروف این روز ها، مرد جانبازی که بر روی ویلچر، با تنها سلاحش، در حال جنگیدن با بمب های اسرائیلی است.

هستی مهدوی فر با عزیزی دیدار کرده که علاوه بر تقدیم این گل ها، او را پرسش پیچ کرده است که هستی خواسته با این برداشتی که در کپشن می بینید، خودش را قانع کند که همه چیز خوب است.

شیدا خلیق پیش از این هیچگاه همانند این تصویر حس مادرانه نداشته هست. یک کروموزم این ور آن ور خیلی تفاوت نمی کند.

چهره مردم ایران، از فردا، ساعت ۴ بعد از ظهر تا اذان مغرب.

الهام حمیدی و خواهر بهنام بانی، در حاشیه کنسرتِ محسن یگانه، در حالی خود محسن هم در تصویر نیست! کلا اوضاع پیچیده و غریب است.

عکس بدون شرح پگاه زن آهنگرانی. تبریک بگوییم یا هنوز سریع است؟!

دوباره، هوای شهر بی قراره امید جان. ۶۰ نفر را کشته و ۲۰۰۰ نفر را مجروح کرده اند، صرفاً جهت یک اعتراض. اعوذ بالله، ابلیس حق داشت که سجده نکرد.

بیخیال تصویر های بد حال. حالمان را خوب می کنیم با این تصویر عالی که ساعد سهیلی گذاشته، به یاد بهروز خان وثوقی که اخیراً به شدت جهت کشور عزیزمان ایران ابراز دلتنگی کرده هست. قطعا غیرممکن نیست شرایط طوری رقم بخورد که این ستاره پیر بتواند به آرزوی دیرینه اش برسد، کمی همت و کوتاه آمدن می خواهد.

بزرگ شدن؟! محسن جان تعریفت از بزرگ شدن دقیقاً چیست؟!

شیرین تر از این نیست، از این سلفی اصغر آقا و متعلقه در لیموزینِ کن.

سریال “پدر” ساخته بهرنگ توفیقی که در این مدت حسابی برایش تبلیغ کردند و وعده دادند که در ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد، ناگهان از کنداکتور تلویزیون خارج شده است و آنتن خود را به یک سریال دیگر داده هست. مهدی خان سلطانی هم ناراحت و متعجب از این اتفاقِ نه چندان عجیب در رسانه ملی.

افسانه زن این مدل تصویر هایتان تا امروز می توانستید در طول روز پیش از غروب پست کنید، از فردا تا یک ماه دیگر نمی توانید.

امید معلم پای جای پای پدر گذاشته تا جشنواره کن امسال جای خالی علی معلم را حس نکند، که غیر ممکن است.

خبر درگذشت ناگهانی جی لوید ساموئل فوتبالسیت خوب و دوست داشتنی سال های نه چندان دور استقلال و پیکان بود که همه کسانی که او را میشناختند را حسابی شوکه و ناراحت کرد. فرهاد مجیدی با این تصویر از او یاد کرده است.

علیرضا جهانبخش سوپراستار فوتبال کشورمان به همراه رفقا در حرم مطهر امام رضا (ع).

نورا هاشمی تصویری بدون شرح از پسرش اوستا گذاشته هست. جهت همه کودکان این سرزمین آرزوی سلامتی و آرامش داریم.

مهناز افشار و خواهر عزیزش که پیش از این از ایشان رونمایی نکرده بود، در آرایشگاه مریم سلطانی.

بهارِ فرناز رهنما کمی دیرتر از سایرین شروع شده است هست. نزدیک به دو ماه تاخیر دارند ایشان.

مهدی رحمتی هم با این پست احساسی از ساموئل یاد کرد.

سحر دولتشاهی در مراسم پر ستاره اکران شخصی فیلم “چهارراه استانبول” ساخته مصطفی کیایی که یکی از خوب های روی پرده در این روزهاست و می تواید دو ساعت از تماشای یک فیلم کامل لذت ببرید.

آزاده زارعی و خروجی تلاش دوستِ عکاسش. آزاده جان اگر صلاح دانستی کپشن را ادیت کن و عوض کردن بده. به خاطر خودت می گوییم.

امین حیایی هم در تصویر العمل به بیانات پر از دلتنگی بهروز وثوقی این سلفی قدیمی را به اشتراک گذاشت، با کپشنی که شرط می بندم خودش ننوشته است.

واکنش نوید محمدزاده به افزایش استقلال. البته نوید زیاد از سرمربی سابق این تیم یاد کرده است.

محسن تنابنده هم از درخشش تیام در شب وفات ساموئل، این تعبیر جالب را کرد.

رعنا آزادی ور و ستاره پسیانی، در کنار سحر دولتشاهی و خواهرش در حاشیه اکران “چهارراه استانبول”.

لیندا کیانی هم در این مراسم حاضر بود.

سارا بهرامی یکی دیگر از میهمان های این مراسم پرستاره بود.

ترلان پروانه هم در این مراسم حضور داشت و حالش بسیار خوش بود. فکر کنم تحت تاثیر افزایش دراماتیک پرسپولیس در روز قبلش بود.

ساره بیات و بهرام رادان دیگر ستاره های این مراسم بودند.

تولد داریم، چه تولدی! امروز تولد ایرج خان طهماسب هست، آقای مجری دوست داشتنی و مرد تمام نشدنی سینمای کودک و نوجوان. خیلی دوستت داریم آقای طهماسب و برایت سلامتی و خوشنودی همیشگی آرزومندیم.

واقعا این لباس یک دست مشکی که رویش سطل رنگ سبز ترکیده، نیاز به طراح اختصاصی دارد؟

لیلا زن علی الحساب شما خودکشی نکن، در مطلبمان به تصویر هایت نیاز داریم.

مجید خان مظفری طبق معمول با دخترش نیکی در اکران “چهارراه استانبول” حاضر بود.

بدبخت شدیم، آرمین دوباره ترکید. منتظر آلبوم تازه با کلی تِرَکِ چیزناله دار باشید.

ماهور الوند یکی از بازیگران چهارراه استانبول، در اکرا شخصی آن. تقصیر خودتان است که جنس خوب نمی خرید و آب میرود.

صورت احسان روزبهانی را که می بینم احساس می کنم به دست کسی که به صورت او مشت می زند صدمه بیشتری وارد می شود تا صورت احسان!

مخلص عمو مهران رجبی که یاد گرفته چگونه استوری بگذارد.

به سلامتی همه پوست کلفت ها، همه کسانی این روز ها شادند و میخندند!

دلمان گرفت و کاممان تلخ شد از خبر درگذشت قاسم افشار، گوینده خوش صدا و متبحر اخبار تلویزیون. چه خاطراتی که با شنیدن این خبر از جلوی چشم میلیون ها ایرانی عبو نکرد. ای کاش در این حدوداً ۹ سالی که به خواست خودشان از تلویزیون رفتند (از تابستان ۸۸)، باز هم حالشان را می پرسیدیم و ازشان یاد میکردیم، شاید آن موقع کمتر از الآن افسوس می خوردیم و ناراحت بودیم از نبودشان. کاش ها و جمله هایی تکراری که بعد از هر خبرِ رفتنی، پتک وار به مغزمان کوبیده میشود و زیاد پی می بریم به اینکه ما از نسل عبرت نگیرندگانیم!

بالاخره یک مجسمه در این مملکت پیدا شد که شبیه شخص مورد نظر باشد!

استوری هوتن شکیبا جهت مرد شریفِ اخبارگو که فقط یک گوینده خبر نبود. روحش شاد و یادش گرامی باد.

ممنون از اینکه امروز هم در کنار ما بودید. بار دیگر شروع ماه ضیافت الهی را به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنیم و ازتان، اگر لایق دانستید، التماس دعا داریم. شب و روزتان خوش.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | ستاره | تصویری | استانبول | استانبول | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (687)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۸۷)

دانلود

نویسنده : topsblog