تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث خوابی جهت افشای گروگانگیری مرگبار بعد از ۲۷ سال

مرد میانسال که شاهد گروگانگیری مرگباری بود، بعد از ۲۷‌سال راز این جنایت را فش کرد. او مدعی شده، مقتول به خوابش آمده و اصرار کرده راز جنایت را فاش کند. 

خوابی جهت افشای گروگانگیری مرگبار بعد از 27 سال

خوابی جهت افشای گروگانگیری مرگبار بعد از ۲۷ سال

عبارات مهم : پرونده

مرد میانسال که شاهد گروگانگیری مرگباری بود، بعد از ۲۷ سال راز این جنایت را فش کرد. او مدعی شده، مقتول به خوابش آمده و اصرار کرده راز جنایت را فاش کند.

به گزارش جام جم، مرد میانسال گمان نمی کرد مردی که در جریان گروگانگیری به قتل رسیده بود، بعد از ۲۷ سال به خوابش بیاید و جهت آخر دادن به چشم انتظاری خانواده اش از او کمک بخواهد.

دو روز پیش مردی ۵۱ ساله با حضور در اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران راز آدم ربایی مرگباری را فاش کرد. وی به افسر تحقیق گفت: اوایل تابستان ۷۰ بود.آن موقع من به عنوان مهمان به منزل دخترعمه ام در محله نوبنیاد پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته بودم. نیمه شب از پسر دخترعمه ام خواستم حالا که خانواده ام به سفر رفته اند و من تنها هستم، با من به منزل مان بیاید و با هم باشیم که او قبول کرد. او سوار خودروی پرایدم شد و ساعت ۲ بامداد به سمت منزل مان در محله جمالزاده حرکت کردیم. حوالی میدان توحید بودیم که ناگهان توجهمان به یک خودروی پیکان جلب شد. علاوه بر راننده مردی در صندلی عقب نشسته بود و پسر جوانی را که کنارش قرارداشت کتک می زد. آن جوان فریاد می زد مرا ربوده اند، کمکم کنید.

خوابی جهت افشای گروگانگیری مرگبار بعد از ۲۷ سال

وی افزود: او بشدت کتک خورده بود. همان موقع مرد آدم ربا سر او را به زیر صندلی برد و فریاد زد آرام باش وگرنه تو را می کشم. با نوه عمه ام حرف زدم و تصمیم گرفتیم ماشین را تعقیب کنیم ولی حوالی میدان جمهوری خودروی آدم رباها را گم کردیم. صبح به کلانتری نواب رفتم و ماجرای آن شب را گزارش دادم. حوالی محل کارم در بازار صفویه که رسیدم، چند زن را دیدم که جسدی را در کاوری می گذاشتند. کنجکاو شدم و به سمتشان رفتم. آنها می گفتند جسد را در هوا آب یافته اند. با دیدن جسد شوکه شدم و آن را شناختم. او همان فردی بود که نیمه شب در خودروی سواری دیدم. ترسیدم و فرار کردم. ماجرا را به نوه عمه ام گفتم و از وحشت دیگر پیگیر ماجرا نشدیم. ترسیدیم اگر دوباره به پلیس بگوییم پای خودمان هم به این پرونده باز شود.

مرد میانسال ادامه داد: با گذشت ۲۷ سال از این ماجرا، چند روز پیش خواب پسر جوان را دیدم که از من خواست عنوان را به پلیس خبر دهم. زمانی که این خواب را پی در پی دیدم، تصمیم گرفتم به اداره پلیس بیایم و بعداز ۲۷ سال راز فوت گروگان را بازگو کنم.

مرد میانسال که شاهد گروگانگیری مرگباری بود، بعد از ۲۷‌سال راز این جنایت را فش کرد. او مدعی شده، مقتول به خوابش آمده و اصرار کرده راز جنایت را فاش کند. 

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، و با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، تحقیقات پلیسی جهت رازگشایی از این پرونده شروع شد.

واژه های کلیدی: پرونده | دخترعمه | میانسال | گروگانگیری | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog