تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کارگروهی جهت کم آبی تشکیل دادیم / روحانی

روسای سه قوه در آخر نشست یکسان قوای مقننه، مجریه و قضاییه در مجلس بر ضرورت همفکری و هماهنگی در زمینه حل پرسشها کشور و خصوصاً تامین امنیت سرمایه‌گذاری، جذب سرمای

کارگروهی جهت کم آبی تشکیل دادیم / روحانی

روحانی: کارگروهی جهت کم آبی تشکیل دادیم

عبارات مهم : حسن روحانی

روسای سه قوه در آخر نشست یکسان قوای مقننه، مجریه و قضاییه در مجلس بر ضرورت همفکری و هماهنگی در زمینه حل پرسشها کشور و خصوصاً تامین امنیت سرمایه گذاری، جذب سرمایه و برطرف موانع در این زمینه تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهور بعد از آخر نشست یکسان دولت و مجلس در یک نشست خبری اظهار کرد: در این جلسه پرسشها و پرسشها مورد نیاز و مطالبات مردم مورد بحث قرار گرفت، نمایندگان مجلس و روسای قوا صحبت کردند و توصیه بسیار مهم این بود که همه همفکر و هم نظر بودیم.

کارگروهی جهت کم آبی تشکیل دادیم / روحانی

وی اضافه کرد: ما با مشکلاتی مثل مسئله کم آبی و به علت کمبود نزولات هوا مواجه هستیم، ممکن است در منطقه با مشکلاتی مواجه باشیم و مسائلی راجع به برجام داریم و ممکن است بدعهدی هایی انجام شود که باید جهت همه آنها برنامه مورد نیاز را داشته باشیم.

روحانی با بیان اینکه دولت نظرات خود را در این جلسه ارائه کرده هست، گفت: ما هم جهت مساله آب کارگروهی تشکیل دادیم که قرار است به صورت منظم راجع به تصمیمات اتخاذ شده است اطلاع رسانی کنند و هم در زمینه پرسشها اقتصادی دولت تصمیمات خوبی اتخاذ کرده از جمله در مساله ارز پیش قدم شده است که احیانا با مشکلی روبه رو شویم آن را آینده نگری کنیم و برایش برنامه ریزی انجام دهیم.

روسای سه قوه در آخر نشست یکسان قوای مقننه، مجریه و قضاییه در مجلس بر ضرورت همفکری و هماهنگی در زمینه حل پرسشها کشور و خصوصاً تامین امنیت سرمایه‌گذاری، جذب سرمای

رئیس جمهور یادآور شد: مردم مطمئن باشند که نیاز ارزی در زمینه واردات یا خدماتی که مردم نیاز به ارز دارند تامین می شود، دولت ارز کافی را در اختیار دارد و آن را در اختیار مردم قرار می دهد. البته در حال حاضر شرایط و سیستم جدیدی وجود دارد و در بعضی امور نیاز به آیین نامه هایی است و هر روز جلساتی تشکیل می شود و آیین نامه ها ابلاغ می شود. مردم نباید هیچ گونه نگرانی در این زمینه داشته باشند.

روحانی در ادامه با بیان اینکه دولت امسال در زمینه اشتغال قدم های بهتری برمی دارد، گفت: در سال قبل اشتغال خالص ما ۷۹۰ هزار شغل بود و ان شاءالله امسال شرایط بهتری در این زمینه خواهیم داشت. همچنین تلاش می کنیم در زمینه مسکن سرمایه گذاری خوبی انجام شود. با طرحی که دولت جهت بازآفرینی شهرها دنبال می کند قدم های خوبی در زمینه سرمایه گذاری مسکن برداشته خواهد شد که در اشتغال هم تاثیرگذار است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین دولت امسال در زمینه محیط زیست قدم های خوبی برداشته که مردم شاهد آثار آن خواهند بود. یکی از آنها نوسازی خودروهای فرسوده است که ان شاءالله هم امسال و هم سال های آینده انجام می شود تا شرایط حمل و نقل مطلوب شود و با نوسازی کامیون، اتوبوس، مینی بوس ووانت بارها شرایط بهتری در محیط زیست ایجاد خواهد شد.

کارگروهی جهت کم آبی تشکیل دادیم / روحانی

رئیس جمهور با بیان اینکه مجلس در زمینه ریزگردها تصمیم خوبی اتخاذ کرده و دولت آن تصمیم را اجرایی می کند، گفت: ان شاءالله شاهد شرایط بهتری در محیط زیست در امسال خواهیم بود.

روحانی تصریح کرد: اگر در همه زمینه ها بخواهیم موفق باشیم راهش هماهنگی و همفکری بین سه قوه هست. هر سه قوه بر امنیت سرمایه گذاری، جذب سرمایه و برطرف موانع تاکید دارند و این تصمیم قاطع دولت، مجلس و قوه قضاییه است که موانع سرمایه گذاری و تولید را برطرف کند.

روسای سه قوه در آخر نشست یکسان قوای مقننه، مجریه و قضاییه در مجلس بر ضرورت همفکری و هماهنگی در زمینه حل پرسشها کشور و خصوصاً تامین امنیت سرمایه‌گذاری، جذب سرمای

روحانی در آخر گفت که در این جلسه تصمیمات خوبی اتخاذ شده است است.

به گزارش ایسنا، آیت الله آملی لاریجانی نیز در آخر نشست یکسان قوای سه گانه اظهار کرد: همان طور که مدیر جمهور اظهار کرد مهمترین محور جلسه همدلی و وحدت بین قوا جهت حل پرسشها مردم بود.

کارگروهی جهت کم آبی تشکیل دادیم / روحانی

وی با بیان اینکه پرسشها اقتصادی مهمترین چالش کشور هست، گفت: ان شاءالله با همدلی، همفکری و تفاهم بین قوا و همچنین تفاهم بین حاکمیت و مردم این پرسشها حل خواهد شد. بزرگترین مساله امروز حل پرسشها اقتصادی و معیشتی مردم است.

رئیس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: قوه قضاییه در بحث امنیت اقتصادی در صحنه خواهد بود و با همکاری دولت و مجلس طرحی را ارائه خواهد کرد.

وی اضافه کرد: کشور با وجود منابع غنی و نیرومند می تواند بر همه چالش ها فائق بیاید و این پرسشها با نیروی انسانی و حضور گسترده مردم حل شدنی است ولی شرط آن همدلی و وفاق هست. ما هم امیدواریم این جلسه در این راستا موثر باشد.

آملی لاریجانی در آخر اضافه کرد: خبر جلسه وحدت، همدلی و شنیدن پرسشها از زبان همه قوا بود. امیدواریم این جلسه همچنین قدم موثری جهت حل پرسشها بردارد.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی مدیر مجلس در آخر نشست یکسان دولت، مجلس و قوه قضاییه ضمن قدردانی از روئسای جمهور و قوه قضاییه و سایر مسئولین جهت حضور در این نشست، اظهار کرد: همه امنای کشور در این نشست حضور داشتند و دعوت ما را جهت حضور در این جلسه در شرایط حساس پذیرفتند. همچنین پرسشها مهم مردم که باید همه قوا به آن توجه داشته باشند، مورد بحث قرار گرفت.

وی با بیان اینکه نگاه همه قوا به پرسشها نگاه نزدیکی هست، گفت: در این جلسه سازوکارهایی جهت حل پرسشها مورد بحث قرار داده شد و فکر می کنم این جلسه شروع خوبی جهت سال ۹۷ بود تا با توجه به تاکیدات رهبری جهت حمایت از تولید ملی موزیک سرعت بخشی را جهت حل پرسشها شاهد باشیم.

واژه های کلیدی: حسن روحانی | قوه قضاییه | رئیس جمهور | سرمایه گذاری | سرمایه گذاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود

نویسنده : topsblog