تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هدف‌مان در لالیگا رسیدن به جایگاه دوم است / زیدان‌

سرمربی رئال مادرید نشانه تیمش را در لالیگا قرار گرفتن در جایگاه دوم جدول عنوان کرد.

هدف‌مان در لالیگا رسیدن به جایگاه دوم است / زیدان‌

زیدان : نشانه مان در لالیگا رسیدن به جایگاه دوم است

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی رئال مادرید نشانه تیمش را در لالیگا قرار گرفتن در جایگاه دوم جدول عنوان کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، رئال مادرید بامداد پنج شنبه در هفته سی و سوم لالیگا به مصاف اتلتیک بیلبائو می رود. زین الدین در نشست خبری پیش از بازی گفت: از همه مهم تر جهت ما رسیدن به جایگاه دوم هست. نشانه ما این است که در رتبه دوم قرار بگیریم. تلاش خواهیم کرد بازی خوبی به نمایش بگذاریم. اتلتیک تیم شایسته ای است و نباید تنها به جایگاهش اکتفا کرد. آن ها تیم خیلی خوبی هستند و خوب مسابقه می کنند. اتلتیک تیم کاملی هست. حریف به قصد کسب سه امتیاز برابر ما قرار خواهد گرفت و ما باید از همه لحاظ خود را جهت این دیدار آماده کنیم.

هدف‌مان در لالیگا رسیدن به جایگاه دوم است / زیدان‌

سرمربی رئال مادرید راجع به اتفاقات داوری در دیدار تیمش برابر یوونتوس و تاثیر آن در بازی برابر بایرن مونیخ اظهار کرد: پیش از این راجع به این عنوان صحبت کردم. ما کار خود را انجام خواهیم داد و داور نیز وظیفه خود را انجام می دهد. حرف دیگری در این رابطه ندارم.

رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات زمستانی می توانست با کپا آریسابالاگا قرارداد امضا کند ولی سرمربی فرانسوی این تیم با این عنوان مخالفت کرد. زین الدین در این رابطه اظهار کرد: در آن وقت نمی خواستم با دروازه بانی قرارداد امضا کنیم چون سه دروازه بان داشتیم و از عملکردشان راضی بودم. جهت فصل آینده راجع به این عنوان صحبت و تصمیم گیری خواهیم کرد.

سرمربی رئال مادرید نشانه تیمش را در لالیگا قرار گرفتن در جایگاه دوم جدول عنوان کرد.

آرتورو ویدال آسیب دیده است و به احتمال زیاد به دیدار مادرید و بایرن نرسد. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: این مسئله بایرن هست. او بازیکن مهمی جهت تیمش محسوب می شود. احساس می کردیم که ضرب دیدگی اش طولانی مدت باشد ولی این اتفاق چیزی را عوض نخواهد کرد و بایرن ضعیف نخواهد شد. این تیم از بازیکنان خیلی خوبی بهره می برد و جایگزین مناسب را جهت ویدال پیدا خواهد کرد.

سفیدپوشان هفته آینده به علت برگزاری دیدار نهایی کوپادل ری (بارسلونا – سویا) در لالیگا بازی نخواهند کرد چون سویا در این فینال حضور دارد. زیدان در این رابطه اظهار کرد: در این فصل در بازی های زیادی به میدان رفتیم و اگر چند روز استراحت کنیم اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

زیدان در تیم اسپانیایی توانست در مدت وقت کوتاهی ۱۰۰ پیروزی به دست آورد. او راجع به این قضیه گفت: خوشحالم که به چنین آماری دست یافتم چون همه مربیان نمی توانند به این رقم دست یابند. خوش شانس هستم که در کلوب بزرگی مربی گری می کنم. مادرید در میان تیم های برتر دنیا هست. زمانی که همه چیز مهیا است می توان از لحظات لذت برد. با این حال تلاش خواهم کرد پیروزی های بیش تری به دست آورم.

هدف‌مان در لالیگا رسیدن به جایگاه دوم است / زیدان‌

واژه های کلیدی: سرمربی | لالیگا | بایرن مونیخ | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : topsblog