تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات احتمال بازگشت فان پرسی به تیم ملی هلند قوت گرفت

سرمربی تازه “لاله‌های نارنجی” از احتمال بازگشت روبین فان پرسی به تیم ملی هلند خبر داد.

احتمال بازگشت فان پرسی به تیم ملی هلند قوت گرفت

احتمال بازگشت فان پرسی به تیم ملی هلند قوت گرفت

عبارات مهم : بازگشت

سرمربی تازه “لاله های نارنجی” از احتمال بازگشت روبین فان پرسی به تیم ملی هلند خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از تلگراف، روبین فان پرسی ، مهاجم پا به سن گذاشته تیم ملی فوتبال هلند، مدتی است که از تیم ملی این کشور دور بوده هست. او با حضور در تیم ملی فوتبال فاینورد عملکرد خوبی در این فصل داشته است و همین امر باعث شده است تا زمزمه های بازگشت او به تیم ملی هلند شنیده شود.

احتمال بازگشت فان پرسی به تیم ملی هلند قوت گرفت

رونالد کومان، سرمربی تیم ملی هلند راجع به بازگشت روبین فان پرسی به تیم ملی فوتبال این کشور، گفت : ما به دقت عملکرد فان پرسی را زیر نظر داریم و اگر او به همین منوال پیش رود و کارش را ادامه دهد احتمال دارد بار دیگر به تیم ملی فوتبال هلند دعوت شود، چون جهت من سن و سال مهم نیست ، بلکه شادابی و طراوت بازیکن مهم است و از اهمیت بیشتری برخوردار است.

تیم ملی فوتبال هلند ناکام بزرگ در راه افزایش به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود و در حال حاضر تلاش می کند تا خودش را بتواند جهت جام ملت های آماده کند.

سرمربی تازه “لاله‌های نارنجی” از احتمال بازگشت روبین فان پرسی به تیم ملی هلند خبر داد.

روبین فان پرسی در ۱۰۲ بازی جهت تیم ملی هلند توانسته است ۵۲ گل به ثمر برساند تا رکورددار گلزنی در تیم ملی کشورش باشد. با این حال بعد از شکست ۴ بر صفر برابر فرانسه در انتخابی جام جهانی، او دیگر به تیم ملی کشورش دعوت نشد.

تیم ملی هلند باید دو دیدار دوستانه برابر انگلیس و پرتغال انجام دهد که این دو دیدار نخستین بازیهایی هستند که آرین روبن ستاره نامدار هلندی در آن غایب است و به علت بازنشستگی از جمع لاله های نارنجی خارج شده است است.

واژه های کلیدی: بازگشت | سرمربی | فوتبال | نارنجی | جام جهانی | جام جهانی | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : topsblog