تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث ردپای ۲ برادر در جنایت بوستان باهنر پایتخت کشور عزیزمان ایران

دو برادر که بر سر نپرداختن پول یک‌ دستگاه دی‌وی‌دی جوانی را در بوستان از پای در آورده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

ردپای 2 برادر در جنایت بوستان باهنر پایتخت کشور عزیزمان ایران

ردپای ۲ برادر در جنایت بوستان باهنر تهران

عبارات مهم : ایران

دو برادر که بر سر نپرداختن پول یک دستگاه دی وی دی جوانی را در بوستان از پای در آورده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش جام جم، پسر ۲۶ ساله به نام فریبرز شامگاه ۵ اسفند امسال از سوی دو مرد در بوستان باهنر در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد حمله قرار داده شد و بشدت مصدوم شد . او با انتقال به بیمارستان پیامبران بعداز هفت ساعت به علت شدت خونریزی فوت کرد.

پرونده این جنایت در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل و با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت رازگشایی از این جنایت و دستگیری دو متهم فراری شروع شد .

ردپای ۲ برادر در جنایت بوستان باهنر پایتخت کشور عزیزمان ایران

این در حالی بود که شامگاه دوشنبه یکی از دوستان مقتول به نام محسن با خانواده او تماس گرفت و اعلام کرد خودروی پژوی نقره ای فریبرز در اختیار وی است و می خواهد به آنها تحویل دهد.

خانواده مقتول که به این ماجرا مشکوک شده است بودند عنوان را به پلیس خبر دادند. ساعاتی بعد ماموران به برابر منزل مقتول در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران رفتند. آنها به محض حضور مرد جوان جهت تحویل ماشین ی پژو، او را به عنوان یکی از مظنونان این پرونده قتل بازداشت کردند.

دو برادر که بر سر نپرداختن پول یک‌ دستگاه دی‌وی‌دی جوانی را در بوستان از پای در آورده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

او دیروز جهت ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به بازپرس پرونده گفت: من و فریبرز از پنج سال پیش با هم دوست شدیم و همین باعث شده است بود دوستان مشترکی با هم داشته باشیم. یکشنبه شب با مقتول کار داشتم و به تلفن همراهش زنگ زدم، ولی یکی از دوستان مشترکمان به نام امیر گوشی را جواب داد.

امیر مدعی بود، فریبرز، با دو برادربه نام های مهیار و مهدی درگیر شده است و مهدی با سرنیزه او را زخمی کرده و او اکنون در بیمارستان خوابیدن است.خودرو در اختیار امیر بود که آن را بعد گرفتم تا تحویل خانواده اش بدهم. چند بار با مادرمقتول تماس گرفتم تا ماشین را به وی تحویل دهم که پاسخگو نبود تا این که روز بعد تلفن را جواب داد. بعد ازمن خواست ماشین را برابر منزل ارزش بیاورم که پلیس در آنجا مرا دستگیر کرد. فریبرز و مهدی بر سر فروش یک دستگاه «دی وی دی» با هم اختلاف داشتند.

با توجه به گفته های محسن، دو برادر جهت رازگشایی از جنایت تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

ردپای ۲ برادر در جنایت بوستان باهنر پایتخت کشور عزیزمان ایران

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog