تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث تصویر + برخورد مرگبار ۲ دستگاه کامیون در بزرگراه دماوند

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از برخورد مرگبار ۲ دستگاه کامیون در بزرگراه دماوند خبر داد و گفت: در این اتفاق یک مرد ۴۵ س

تصویر + برخورد مرگبار 2 دستگاه کامیون در بزرگراه دماوند

برخورد مرگبار ۲ دستگاه کامیون در بزرگراه دماوند + عکس

عبارات مهم : برخورد

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از برخورد مرگبار ۲ دستگاه کامیون در بزرگراه دماوند خبر داد و گفت: در این اتفاق یک مرد ۴۵ ساله راننده یکی از کامیون ها فوت کرد.

به گزارش ایرنا، سید جلال ملکی افزود: ساعت ۷ و ۲۴ دقیقه امروز اتفاق تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه دماوند بالاتر از پل شرکت واحد به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل اتفاق اعزام شدند.

وی ادامه داد: یک دستگاه کامیونت یخچال دار به هنگام حرکت و به دلایل نامشخص با قسمت عقب یک دستگاه کامیون برخورد و راننده کامیونت در میان اتاقک متلاشی شده است گرفتار بود.

تصویر + برخورد مرگبار ۲ دستگاه کامیون در بزرگراه دماوند

ملکی تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات کامیونت را برش داده و موفق شدند مرد ۴۵ ساله را از داخل ماشین خارج که به تشخیص عوامل اورژانس مشخص شد که این فرد به علت شدت جراحات وارده در این اتفاق جان باخته است.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان بعد از ایمن سازی مورد نیاز و انتقال خودروها به مکان امن به این عملیات آخر دادند.

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از برخورد مرگبار ۲ دستگاه کامیون در بزرگراه دماوند خبر داد و گفت: در این اتفاق یک مرد ۴۵ س

به گفته سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران علت این تصادف در دست بررسی کارشناسان پلیس راهور قرار دارد.

واژه های کلیدی: برخورد | کامیون | دستگاه | راننده | کامیون | بزرگراه | آتش نشانی | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog