تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش مهلت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند تا خرداد ۹۷

سخنگوی شرکت ثبت‌احوال گفت: به علت حجم بالای مراجعات مردم جهت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند و دغدغه آخر سال آنان،این امکان فراهم شده است است تا کسانی که هنوز موفق به ث

افزایش مهلت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند تا خرداد ۹۷

افزایش مهلت عضویت کارت ملی هوشمند تا خرداد ۹۷

عبارات مهم : هوشمند

سخنگوی شرکت ثبت احوال گفت: به علت حجم بالای مراجعات مردم جهت عضویت کارت ملی هوشمند و دغدغه آخر سال آنان،این امکان فراهم شده است است تا کسانی که هنوز موفق به عضویت کارت ملی هوشمند نشده اند، در ۳ ماه فروردین، اردیبهشت و خرداد سال آینده جهت عضویت مراجعه کنند.

سیف الله ابوترابی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه از تیرماه سال ۹۶ جهت عضویت کارت ملی هوشمند تأکید و ظرفیت سازی کردیم که ماهانه ۲.۵ میلیون نفر را عضویت کنیم، اظهارکرد: بر اساس آینده نگری ها قرار بود طی مدت هشت ماه بتوانیم ۲۰ میلیون درخواست اخذ و کارت صادر کنیم؛ ولی از آنجایی که مردم کارهایشان را به دقایق نهایی واگذار می کنند، قرار شد که مهلت عضویت را زیاد کردن دهیم.

وی با بیان اینکه در این روزهای نهایی سال مردم دغدغه آخر سال و سفرهای نوروزی دارند و ظرفیت ثبت احوال هم پاسخگوی مراجعه بیش از حد مردم نیست، گفت: به همین منظور و جهت آنکه هموطنان با مشکلی روبه رو نشوند پورتال شرکت و پهنای باند را زیاد کردن دادیم تا افرادی که تا کنون هنوز موفق به عضویت کارت ملی هوشمند نشده اند جهت عضویت در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۹۷ نیز مراجعه کنند.

افزایش مهلت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند تا خرداد ۹۷

سخنگوی شرکت ثبت احوال گفت: افرادی که اعتبار کارت ملی آنان تا آخر اسفندماه سال ۹۶ هست، می توانند در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد سال آینده نیز به منظور پیش عضویت و تکمیل عضویت کارت ملی هوشمند به دفاتر مربوطه مراجعه کنند و این افراد راجع به خدماتی که بایستی با کارت ملی انجام شود با مسئله مواجه نخواهند شد و دلواپس نباشند.

وی با اشاره به اینکه در ماه های نهایی سال بیشترین مراجعه و درخواست جهت عضویت کارت ملی هوشمند را داشته ایم گفت: در این دوماه نهایی به طور میانگین روزانه ۱۰۰ هزار مراجعه جهت عضویت کارت ملی هوشمند داشتیم که بیشترین مراجعه در روزهای آغازین هفته جاری و با بیش از ۳۰۰ هزار مراجعه بود.

سخنگوی شرکت ثبت‌احوال گفت: به علت حجم بالای مراجعات مردم جهت ثبت‌نام کارت ملی هوشمند و دغدغه آخر سال آنان،این امکان فراهم شده است است تا کسانی که هنوز موفق به ث

اخذ هزینه بعد از نوبت دهی در پورتال تازه ثبت نام

ابوترابی در آخر صحبت هایش با اشاره به پرسشها چند روزه پورتال تازه ثبت احوال گفت: به علت عوض کردن پورتال چند روزی با مشکلاتی روبه رو شدیم که خوشبختانه این پرسشها برطرف شد و کسانی که به علت عضویت هزینه ای از حسابشان کسر ولی نوبت دهی نشد نیز این هزینه ها به حسابشان برخواهد گشت. همچنین تغییری که در پورتال عضویت کارت ملی هوشمند ایجاد کردیم این بود که تا زمانی که نوبت دهی انجام نشود هزینه ای از حساب افراد کسر نخواهد شد.

واژه های کلیدی: هوشمند | فروردین | اخبار اجتماعی

دانلود

نویسنده : topsblog