تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی نژاد در واکنش‌ها خود تجدید نظر کند / باهنر

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد که احمدی نژاد باید در واکنش‌ها خود تجدید نظر کند.

احمدی نژاد در واکنش‌ها خود تجدید نظر کند / باهنر

باهنر: احمدی نژاد در واکنش‌ها خود تجدید نظر کند

عبارات مهم : انتخابات

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد که احمدی نژاد باید در واکنش‌ها خود تجدید نظر کند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا باهنر عصر امروز طی سخنانی در نشست خبری با اهالی رسانه راجع به بیانات اخیر احمدی نژاد و نامه او به رهبری اظهار کرد: یکی از تئوری های ایشان این است که همواره روی آنتن باشد.ایشان گاهی توهماتی دارد که در وقت ریاست جمهوری هم این توهمات را بیان می کردند و ما از ایشان پرسش می پرسیدیم ایشان پاسخ را موکول به آینده می کردند، امروز هم جهت روی آنتن بودن اگر بخواهیم اصل نظام را زیر پرسش ببریم خوب نیست و ایشان باید در واکنش‌ها خود تجدید نظر کنند.

احمدی نژاد در واکنش‌ها خود تجدید نظر کند / باهنر

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: خیلی از مسئولان در این چهل سال در راس کار بودند و اگر ما بخواهیم اوضاع فعلی نظام جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران را بررسی کنیم باید بخش های مثبت و منفی آن در نظر گرفته شود، ما باید نقاظ مثبت و منفی نظام را ارزیابی کرده و براساس آن چهل سالگی انقلاب را بهتر پشت سر بگذاریم.

باهنر راجع به بیانات رییس جمهوری در روز بیست و دوم بهمن گفت: امروز در کشور ما یکسری جریانات سیاسی هستند که دوست دارند جریان دو قطبی را ادامه بدهند و این خسارت به نظام می زند و بعضی به دنبال تحمیل این داستان هستند. انتخابات قله افتخار ما هست، ما در هر انتخابات دو الی سه ماه قبل و بعد از این مناسبت درگیر آن هستیم.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد که احمدی نژاد باید در واکنش‌ها خود تجدید نظر کند.

وی افزود: آنچه در وقت انتخابات رخ می دهد یک مسابقه است ولی بعد از انتخابات مسابقه باید به رفاقت تبدیل شود، گاهی بعد از انتخابات همین پرسشها حاشیه ای اتفاقات را از متن به حاشیه می برد، بعد از گزینش رییس جمهور باید نیروهای رقیب و همسان باید به کمک رییس جمهور بیایند، در این میان اگر رییس جمهور بخواهد متن به حاشیه ببرد کشور دچار مسئله می شود، جهت نمونه طرح عنوان رفراندوم در راه پیمایی جای گله داشت.

باهنر با بیان اینکه حل پرسشها کشور نیازی به رفراندوم ندارد، گفت: اینکه روز بیست و دوم بهمن در جمعیت عظیمی که آن حماسه را ایجاد کردند، بیاییم و آن حرف حاشیه ای راجع به رفراندوم را مطرح کنیم این کار جالب نیست. جای چنین بحث های حاشیه ای، آن هم در زمانیکه حرف مردم و حاکمیت و مسئولان همه یکی است که پرسشها را حل کنیم در آنجا نیست. این حرف ها باید در محافل آکادمیک پیگیری و بررسی شود.

واژه های کلیدی: انتخابات | احمدی نژاد | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود

نویسنده : topsblog