تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۲۸)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (628)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (۶۲۸)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

خودتان هنگامی که میبینید که ارسلان قاسمی دارد درس لذت بردن از زندگی میدهد، باید متوجه شوید که قطعا یک جای کارتان می لنگد!

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۲۸)

اروپاگردی برزو ارجمند و سیامک انصاری کماکان ادامه دارد و حالا به ایستگاه اتریش رسیده اند.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

انتظار نداشته باشید تصویر های برفی به این زودی ها تمام شوند. تا زمانی که حتی یک تکه برف روی یکی از درختان شهر باشد، باید تصویر های عزیزان را لایک کنیم. سلفی برفی سارا و نیکا که وجداناً دقیق نمیدانیم کدام سارا و کدام نیکاست و مطمئنیم شما هم از ما چنین انتظاری ندارید!

سارا محمدی جور خواهرش را (که در کویر است) کشید و این سلفی برفی را گذاشت.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۲۸)

رویا مرعلمی و پسرش کارن در کنار آدم برفی جالبشان. رویا میتواند از الآن روی پسرش سرمایه گذاری کند، شاید تیم برتون دیگری به عرصه سینما پای گذاشت.

عکس برفی خیره به افق کیانوش خان رستمی قهرمان دوست داشتنی وزنه برداری کشورمان.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

ای کاش ممنوعیت و محدودیتی در تتو کردن بعضی اسامی مقدس وجود داشت.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۲۸)

کول بازی حامد همایون با این دو آدم برفی که با اپلیکیشن جهت آن ها عینک و سبیل گذاشته و با بهنام بانی هم شوخی کرده هست. توصیه جالب اینجاست که بهنام حتی تصویر را لایک نکرده است.

میترسیم ستاره حسینی آنقدر این میمیک مصنوعی لب ماهی طور را در تصویر هایش عملی کند که تا آخر عمر همین شکلی بماند. نمیدانم نخستین بار چه کسی به وی گفته که با این میمیک خوب میشود.

هوتن شکیبا و نوید محمد زاده به اتفاق رفیقشان در برابر مهم ترین نماد روشنفکری در ایران، یعنی “مخالفت” با هر چیزی که واژه “نه” نمود مهم آن است.

هلیا امامی در کنار آدم برفی ای که گویا به وسیله سبزی فروش سر کوچه ارزش خلق شده است است.

یادی کنیم از استاد عباس کیارستمی که هر لحظه عاشق محیط زیست بود و اگر بود قطعاً از این برف کم سابقه به وجد می آمد و شاید دوربین خود را برمیداشت و به دل محیط زیست میرفت. روحش شاد و یادش گرامی.

پیش از بیانیه صادر کردن و صحبت کردن به جای مردم – جدا از اینکه حرفتان حق است یا ناحق – به این عنوان فکر کنید که چقدر در بین مردم محبوبیت دارید و تا چه حدی جایگاه زبان مردم شدن را دارید.

پرویز پرستویی میتواند خود را در این جایگاه ببیند و حرف هایش هر لحظه محترم است.

اتفاق تلخی که یک جامعه را دلواپس کرده و تیتر خبر های ورزشی را پر دیدار تر از هر زمانی. جوان آینده دار فوتبال کشورمان محتاج دعاهای همه ماست. پاشو باشوی کوچک استقلالی ها. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ.

پست امیرحسین صادقی در همین باره.

مهسا علافر، هانیه توسلی و سایر همکاران بعد از تماشای فیلم “گرگ بازی” که در گروه هنر و تجربه به اکران در امده است.

عمو نادر سلیمانی یک آبادانی خونگرم و صنعت نفتی اصیل، پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی به حمایت از تیم محبوبش پرداخت. آبادان برزیلته!

دلنوشته لادن طباطبایی در مورد علاقه و انسان و زندگی و هر چیز دیگری که از ذهنش خطور کرده، با تصویری غیرمرتبط از سها خانم. من که حوصله ام نکشید تا آخر بخوانم، امیدوارم شما توانایی اش را داشته باشید.

سام نوری و فرهاد خان آئیش در پشت صحنه فصل دوم سریال “دیوار به دیوار” که این روز ها در مرحله فیلمبرداری است.

علیرضا آرا خیلی به قوه طنز خود اطمینان دارد.

ممنون از هومن سیدی که جملات بزرگان را به نام خود نمیزند و مقداری شعور جهت مخاطب خود قائل هست، کاری که خیلی ها به راحتیِ باسلق خوردن می کنند.

مینا وحید هم از برف نیاسر تصویر گرفت و به اشتراک گذاشت.

شهریار فوتبال هم جهت مهدی قائدی آرزوی سلامتی کرد. دعاهایمان روانه بوشهر است تا مهدی هرچه سریعتر به هوش بیاید.

اسکار معذب ترین و سوژه ترین تصویر برفی سال را هم تقدیم میکنیم به دکتر محمود صادقی نماینده محترم و دردمند مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی.

ابراز شعف معصومه رحمانی بخاطر برنده شدن یک جایزه جهت بازی اش در نمایش “آناکارنینا” در جشنواره تئاتر فجر.

عکس عالی استاد محمدعلی بهمنی شاعر و ترانه سرای نامی کشورمان در کنار نوه های عزیزش با لباس های محلی.

تبریک فراوان به آقا رضا قوچان نژاد بابت به دنیا آمدن فرزندش که امیدواریم هر لحظه سلامت باشد و قدمش سرشار از خیر و برکت جهت رضا و همسرش باشد. دست تقدیر که میگویند همین هست، شاید اگر کارلوس کی روش هنگامی که نام بازیکن ایرانی الاصلی را که در لیگ هلند خوب میدرخشید را شنید، به آن بی توجهی میکرد و و رضا دعوت نمیشد، هیچگاه به این زودی ها به کشور عزیزمان ایران بازنمیگشت و با ساره بیات و خواهرش آشنا نمی شد و حالا این فسقلی وجود نداشت.

داریوش فرهنگ با پست کردن این تصویر در کنار مهدی مظلومی بر شایعه بازگشت این کارگردان به کشور عزیزمان ایران صحه گذاشت. البته در شایعات آمده بود که مهدی مظلومی بعد از بازگشت به ایران، بازداشت شده است هست. مهدی مظلومی بعد از ترور و کشته شدن مدیر عامل شبکه جِم، دیگر فیلمی جهت این شبکه نساخته بود. پیش از این هرمز سیرتی و رابعه اسکویی هم به وطن بازگشته بودند و اخباری مبتنی بر بازگشت رامسین کبریتی و چکامه چمن ماه هم شنیده میشود.

پژمان جمشیدی در مراسم “دو قدم مانده به سیمرغ” جهت فیلم “سو تفاهم” در پردیس ملت حاضر شد و در نشست خبری آن حاضر شد.

مریلا زن زارعی هم در همین مراسم حضور داشت.

ملیکا زن دقیقا تکلیفمان را مشخص کن که مانند چه چیزی دوستمان داری؟

محسن جان پست هایت را کامل بنویس. الآن مردها همه عینک به چشم مخاطب شما هستند ولی خب چیزی نگفته ای!

صفحه حنا زن و آقا آروین که به وسیله پدر و مادر این دو فسقلی اداره میشود، این پست برفی را از زبان این کوچولو ها گذاشته و با کودکان بی سرپناه و زلزله زده کرمانشاه هم دردی کرده است.

کیمیا زن علیزاده بعد از گذراندن دوران مصدومیت و بازیافتن سلامتی اش، فعالیت های تبلیغاتی خود را از سر گرفت.

تبریک نوید محمدزاده به ستاره پسیانی بازیگر با استعداد تئاتر و سینما که برنده جایزه عالی ترین بازیگر زن تئاتر فجر شد.

استوری سحر قریشی که با آن می توان فعالین حقوق حیوانات را ماه ها شکنجه معنوی داد.

پژمان بازغی و دخترش نفس زن در حاشیه حضورشان در مراسم “دو قدم مانده به سیمرغ” جهت فیلم “هایلایت” به کارگردانی اصغر نعیمی.

سمیرا حسن پور و همسر جان این روز ها در حال گشت و گذار در گرجستان هستند.

آرزوی سلامتی کارن همایونفر جهت استاد داریوش شایگان نویسنده، اندیشمند، فیلسوف و روزنامه نگار نامی کشورمان که متاسفانه حالشان خوب نیست.

سلفی حدیثه تهرانی در گریم کار جدیدش. فقط یک ایرانی میتواند چهار میلیون پول گوشی بدهد جهت ۵۰ گرم وزن کمترش، ولی دور آن قالب دو کیلویی بیندازد.

خاطره بازی امید معلم از روزهای خوش پا پدر بودن. در یکی از دورهمی های آن روز ها که دیگر تکرار نخواهد شد. حضور بهنام بانی بدون سبیل در گوشه سمت راست تصویر از نکات جالب این تصویر است.

مهدی جهانی شب گذشته یک میهمان فوق خاص در کنسرت اش داشت. پدرش.

امرحسین مدرس و همسر جان هم تصویر برفی گرفتند.

روناک یونسی هم آیفون ده خود را به نمایش گذاشت. گوشی ای که با پول هزینه شده است جهت آن میشود یک کانکس جهت یک خانواده زلزله زده تهیه کرد.

عکس کلاسیک و جالب بابک جهانبخش در کنار یک ماشین قدیمی در شهرک سینمایی. ماشین باز ها در پیدا کردن نام ماشین کمکمان کنند.

سلفی سارا روستاپور یا همان خاله سارای محبوب فرزند ها در کنار جمعی از کودکان عزیز.

آزاده زارعی هم به لطف یک عکاس این تصویر برفی را گرفت و با یک روز تاخیر به اشتراک گذاشت تا در ترافیک تصویر های برفی سوخت نشود.

مهرداد صدیقیان هم همچنین.

برای افسانه پاکرو فرقی نمیکند که برف باریده، زلزله آمده یا کسی مرده. در هر صورت تصویر های آرشیوی و روتوش شده است اش را میگذارد.

با آن نرمال ترین اکتورِ پایتخت کشور عزیزمان ایران چه کنم؟

اگر هم اندک امیدی بود با این استوری شما، از بین رفت.

شهرام قائدی در دو گریم بهنام بانی و بهاره رهنما روز خوبی را برایتان ارزو میکند. تا مطلب بعدی، خداوند یار و نگهدارتان.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | زلزله | بازگشت | ایرانی | تصویری | بازگشته | اخبار فرهنگی و هنری

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (628)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۲۸)

دانلود

نویسنده : topsblog