تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث لحظه‌های تلخ فوت پسربچه در آغوش پدر در بیمارستان شهر نور

پسرک هشت ساله که به‌ علت سرماخوردگی به‌ بیمارستان انتقال یافته بود بعد از ویزیت و تزریق دارو، ناباورانه درآغوش پدرش جان باخت.

لحظه های تلخ فوت پسربچه در آغوش پدر در بیمارستان شهر نور

عبارات مهم : پرستار

پسرک هشت ساله که به علت سرماخوردگی به بیمارستان انتقال یافته بود بعد از ویزیت و تزریق دارو، ناباورانه درآغوش پدرش جان باخت.

کشور عزیزمان ایران نوشت:محمدکاظم صالحی پدر آرتین هشت ساله راجع به فوت دلخراش فرزندش با چشمان اشکبار گفت: تقریباً حدود ساعت چهار صبح دوشنبه نهم دی، پسرم وهمسرم را به علت سرماخوردگی به بیمارستانی در شهرستان نورانتقال دادم. بعد از پرداخت هزینه به پذیرش بیمارستان، همراه فرزند و همسرم با اتاق خالی دکتر کشیک مواجه شدیم، تا اینکه دکتر را بعد از چند دقیقه درحالی در ایستگاه پرستاری اورژانس پیدا کردم که خواب بود. وی بعد از بیدار شدن، فرزند و همسرم که هر دو سرما خورده بودند، معاینه و برایشان دارو تجویز کرد. بعد از تهیه دارو و تزریق دو آمپول به فرزندم راهی منزل شدیم،اما بعد از نیم ساعت «آرتین» دچار تنگی نفس شد که دوباره ما به بیمارستان بازگشتیم و به جست و هوا دکتر پرداختم تا فرزندم را معاینه کند.

پزشک بعد از معاینه گفت؛ پسرم با مشکلی در مجرای تنفسی مواجه شده است و باید به وسیله دکتر متخصص، ویزیت و معاینه شود. پرستار با متخصص اطفال که آن شب کشیک بود تماس گرفت. متأسفانه ۲۵ دقیقه طول کشید تا دکتر متخصص اطفال در بیمارستان حضور یابد. در این مدت ۱۳ بار از تیم درمانی در خواست کردم تا به اوضاع فرزندم پیگیری کنند، آیا که آرتین در نفس کشیدن بشدت مسئله داشت، ولی دریغ از حتی یک بار توجه دکتر یا پرستاران اورژانس.

لحظه‌های تلخ فوت پسربچه در آغوش پدر در بیمارستان شهر نور

متخصص اطفال حدود ساعت ۵:۲۵ دقیقه بربالین فرزندم حاضر شد و با وجود اینکه آرتین تنگی نفس شدید داشت و شرایط خوبی نداشت خیلی سطحی فرزندم را معاینه کرد و دستور خوابیدن اش در بخش اطفال را داد. همچنین گفت که اوضاع جسمانی آرتین زیاد وخیم نبوده و نیاز به انتقال به بیمارستان تخصصی تر نیست. سپس بدون تجویز دارو یا هر کاری که مسئله فرزندم را حداقل تا حدی برطرف کند، اظهارداشت که صبح جهت معاینه مجدد خواهد آمد.

این درحالی بود که به جرأت می توانم بگویم تنها یک دقیقه جهت معاینه آرتین وقت گذاشت و مابقی وقت را سرگرم دستور خوابیدن بود.و زمانی که من در حال پیگیری پذیرش پسرم جهت خوابیدن شدن بودم، یعنی ساعت ۵:۳۲ دقیقه بیمارستان را ترک کرد.

پسرک هشت ساله که به‌ علت سرماخوردگی به‌ بیمارستان انتقال یافته بود بعد از ویزیت و تزریق دارو، ناباورانه درآغوش پدرش جان باخت.

بعد از خروج پزشک، پرستار بخش اورژانس گفت؛ فرزندت را بغل کن و به بخش اطفال انتقال یافته کن که بعد از پنج دقیقه انتظار در راهرو بخش اطفال، پرستار ما را به اتاقی راهنمایی کرد و دستگاه بخور سرد به اتاق آوردند. من و همسرم لوله دستگاه را طبق دستور پرستار جلوی صورت فرزند نگه داشتیم که نه تنها هیچ علائم بهبودی در آرتین حاصل نشد بلکه تنگی نفس حادتر شد و هر لحظه حال آرتین وخیم تر می شد.

بلافاصله از پرستار و دکتر در خواست کمک کردم ولی متأسفانه دراوج ناباوری و بهت زدگی، ساعت ۶ صبح فرزندم در آغوشم جان داد. بعد از دو دقیقه تعدادی پرستار و دکتر در بخش اطفال حاضر شدند تا عملیات احیای پزشکی را انجام دهند،اما دیگر فایده ای نداشت.

متأسفانه تیم درمانی پیکر بی جان فرزندم را به صورت نمایشی روی تخت به همراه سرم و چند پرستار و دکتر به بخش آی سی یو بردند، به طوری که می توان گفت حدود ساعت ۶:۳۷ دقیقه صبح جسد فرزندم را زیر دوربین بخش برده و دوباره روی جسد بی جان فرزندم به صورت نمایشی عملیات احیا را با حضور دکتر انجام دادند. آخر حدود ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح اعلام کردند که فرزندم فوت کرده است.

لحظه‌های تلخ فوت پسربچه در آغوش پدر در بیمارستان شهر نور

بلافاصله بعد از این اتفاق به مراجع قضایی مراجعه و علیه تمامی تیم درمانی بیمارستان شکایت کردم که عنوان در حال پیگیری است.

واژه های کلیدی: پرستار | خوابیدن | بیمارستان | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog