تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث شوهرم،دخترم و وسایل زندگی را به منزل زن صیغه ای اش برده/ هوویم پیامکهای زشت می فرستد ، شکایت یک زن

روزنامه خراسان بیانات یک زن ۳۵ساله را که به کلانتری مشهد مراجعه کرده منتشر کرده است.

شکایت یک زن:شوهرم،دخترم و وسایل زندگی را به منزل زن صیغه ای اش برده/هوویم پیامکهای زشت می فرستد

عبارات مهم : زندگی

روزنامه خراسان بیانات یک زن ۳۵ساله را که به کلانتری مشهد مراجعه کرده منتشر کرده است.

این روزنامه نوشته است:

شوهرم،دخترم و وسایل زندگی را به منزل زن صیغه ای اش برده/ هوویم پیامکهای زشت می فرستد ، شکایت یک زن

زن در حالی که فهرستی از پیامک ها و جملات زشت و توهین آمیز را در دست داشت و بیان می کرد این ها تنها بخشی از توهین های زشتی است که هوویم برایم ارسال می کند گفت: مقطع دبیرستان را که تمام کردم دیگر ادامه تحصیل ندادم تا این که با «سیروس» ازدواج کردم. اوایل زندگی آرامی داشتیم و من زندگی شیرینی را تجربه می کردم. تولد دخترم نیز صفای دیگری به این زندگی داد. ولی این زندگی آرام زمانی گرفتار توفان شد که ما در یک مجتمع مسکونی یک واحد آپارتمانی خریدیم.

حدود سه سال قبل بود که همسایگان و اهالی مجتمع جلسه ای را در منزل ما برگزار کردند و من به عنوان مدیر ساختمان گزینش شدم. از آن روز به بعد وظیفه سنگینی داشتم و باید به حل پرسشها کوچک و بزرگ همسایگانم توجه می کردم. در یکی از واحدها زن مطلقه ای به همراه فرزندش زندگی می کرد. ولی اهالی ساختمان رابطه خوبی با او نداشتند. آن ها اعتقاد بودند آن زن اخلاق مناسبی ندارد و هر روز با یکی از همسایگان درگیر می شود و پلیس را به منطقه می کشاند.

روزنامه خراسان بیانات یک زن ۳۵ساله را که به کلانتری مشهد مراجعه کرده منتشر کرده است.

در همین حال اهالی ساختمان قصد داشتند او را از این محل بیرون کنند ولی آن روز دلم به حال او و فرزندش سوخت و به عنوان مدیر ساختمان برابر اهالی ایستادم و گفتم این از انسانیت به دور است که یک زن بی پناه و فرزندش را بیرون کنیم و …

هنوز مدتی از این ماجرا نگذشته بود که زمزمه هایی از ارتباط و رفت و آمدهای همسرم به منزل آن زن را شنیدم. ابتدا باورم نمی شد ولی خیلی سریع فهمیدم که همسرم آن زن مطلقه را به عقد موقت خودش درآورده هست. از آن روز به بعد اختلافات خانوادگی ما شروع شد. به طوری که دیگر مشاجره ها و درگیری های ما موجب آزار همسایگان می شد. در همین حال همسرم منزل دیگری را جهت آن زن اجاره کرد و از حدود دو سال قبل نزد او رفت و مرا رها کرد. ولی در این مدت هزینه های زندگی من و دخترم را تامین می کرد. تا این که از یک سال قبل دیگر نه تنها هیچ پولی جهت هزینه های زندگی ما نداد بلکه از شش ماه قبل دخترم را نیز از من گرفت و نزد خودش برد.

در این مدت من از طریق اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با دخترم در ارتباط بودم. ولی از مدتی قبل زمانی ارتباطم را با دختر هفت ساله ام قطع کردم که آن زن پیامک های زشتی را برایم ارسال می کرد چون می ترسیدم دخترم نیز این جملات زشت را ببیند. در این میان روزی همسرم در نبود من به منزل آمده و با تخریب قفل منزل مقداری از لوازم با ارزش را با خود برده است هنگامی که به منزل بازگشتم و با این صحنه روبه رو شدم با ۱۱۰ تماس گرفتم و آن ها گزارشی از این ماجرا تهیه کردند. با وجود این همسرم از من شکایت کرده است که من لوازم او را دزدی کرده ام! حالا هم ناراحت نیستم آیا که فهمیدم همسرم فردی بی بند و بار بود و من خودم را از مبتلا شدن به بیماری های خطرناکی مانند ایدز نجات دادم .

شوهرم،دخترم و وسایل زندگی را به منزل زن صیغه ای اش برده/ هوویم پیامکهای زشت می فرستد ، شکایت یک زن

واژه های کلیدی: زندگی | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog