تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری بازیگر زنی که شب‌ها با گریه از خدا می‌خواست بازیگر شود

شهربانو موسوی با سریال‌های طنز «جایزه بزرگ» و «متهم گریخت» بین عموم مردم به شهرت رسید.

بازیگر زنی که شب‌ها با گریه از خدا می‌خواست بازیگر شود

بازیگر زنی که شب ها با گریه از خدا می خواست بازیگر شود

عبارات مهم : دستمزد

شهربانو موسوی با سریال های طنز «جایزه بزرگ» و «متهم گریخت» بین عموم مردم به شهرت رسید.

شهربانو موسوی در بخشی از مصاحبه راجع به علاقه اش به بازیگری صحبت کرده هست.

بازیگر زنی که شب‌ها با گریه از خدا می‌خواست بازیگر شود

بازیگری چه چیزی دارد که این همه مشکل را تحمل کردید تا بازیگر شوید؟

علاقه و علاقه هست، نمی شود کاری اش کرد. در جوانی صدای خوبی داشتم، شب ها خواب می دیدم روی سن در حال خواندن ترانه هستم! ولی این کار که نشدنی بود! ولی رفتم رادیو و آزمون صدا دادم و جهت بازی در نمایش های رادیویی و گویندگی پذیرفته شدم. بعد در فیلم های کوتاه بازی کردم تا عاقبت، خدا دعایم را مستجاب کرد و جهت بازی در فیلم خوابگاه دختران، آزمون بازیگری دادم و پذیرفته شدم. علاقه به یک حرفه و شغل سن و سال، نژاد، قومیت و… نمی شناسد. آنقدر باید تلاش کنی تا به آرزویت برسی. بازیگری را خیلی دوست داشتم، ولی هیچ وقت جهت علاقه ام روی حرف پدر و مادرم، حرف نزدم و اگر می گفتند فلان کار را انجام نده، نمی دادم.

همسر و فرزندانتان چه واکنشی به شهرت و معروفیت شما داشتند؟

شهربانو موسوی با سریال‌های طنز «جایزه بزرگ» و «متهم گریخت» بین عموم مردم به شهرت رسید.

خیلی تشویقم کردند ! می گفتند، جوینده، یابنده است.یک بار خیلی خسته بودم. به مراسمی دعوت شده است بودم که باید می رفتم، پسرم همراهم بود.وقتی متوجه شدم عکاس ها می خواهند از من تصویر بگیرند، مثل بعضی از بازیگرها موبایلم را کنار گوشم گرفتم یعنی این که من دارم با تلفن صحبت می کنم، همان جا پسرم گفت: مادرم خدا را پشیمان نکن! یادت است گریه می کردی و دوست داشتی بازیگر شوی! حالا که خدا تو را به آرزویت رسانده داری ناشکری می کنی! این حرف خیلی روی من تاثیر گذاشت و هرگز آن را فراموش نکردم و هر لحظه خدا را شاکرم که این موقعیت را به من داد و بازیگر شدم و مهرم را در دل مردم قرار داد.

دستمزد بازیگران بد نیست، اوضاع مالی تان باید خوب باشد؟

(می خندد)آنقدر وام دارم که هر چه درمی آورم قسط می د هم. فکر می کنم بانک ها رادار دارند، تا دستمزد می گیرم پیامک بانک جهت پرداخت قسط هم می آید.

از دستمزدتان به فرزندان و همسرتان هم می دهید؟

بازیگر زنی که شب‌ها با گریه از خدا می‌خواست بازیگر شود

نه! آنقدر نیست که به آنها بدهم، بعضی وقت ها آنها به من پول می دهند. از شانس بد من با هر تهیه کننده ای که کار می کنم وضع مالی اش خراب هست؛ یکی می گوید طلاهای زنم را فروخته ام، می خواهم فیلم بسازم! آن یکی می گوید: زن موسوی هنر شما قیمت ندارد، ولی ما می توانیم این مبلغ را بدهیم! چند تا دیالوگ را همه تهیه کننده ها حفظ کرده اند و همان ها را می گویند.منم که عاشق بازیگری هستم و مبلغ دستمزد برایم مهم نیست. می گویند نیت پرنده پرواز است برایش تفاوت نمی کند در کدام آسمان!

اخبار فرهنگی – جام جم

واژه های کلیدی: دستمزد | بازیگر | بازیگری | تهیه کننده | دستمزد بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود

نویسنده : topsblog