تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برتری سه گله یک نشانه برابر الهلال بود / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش با وجود نگرانی که داشت جهت برد به مصاف استقلال خوزستان آمده بود.

برتری سه گله یک نشانه برابر الهلال بود / برانکو

برانکو:برتری سه گله یک نشانه برابر الهلال بود

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش با وجود نگرانی که داشت جهت برد به مصاف استقلال خوزستان آمده بود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان، اظهار کرد: احترام خاصی جهت بازی امروز قائل بودیم چون بازی با استقلال خوزستان که رقیب سخت ما است مخصوصا در اهواز سخت بود. ما امروز بدون پنج بازیکن مهم مان که چهار تای آنها ملی پوش بودند این بازی را انجام دادیم. البته این بازی در آستانه بازی با الهلال انجام شد و به هر حال بازیکنانم آن شکست سنگین برابر تیم عربستانی را هنوز فراموش نکرده اند. به همین خاطر امروز با احترام و نگرانی خاصی بازی را شروع کردیم ولی واقعا جهت برد به میدان آمده بودیم.

برتری سه گله یک نشانه برابر الهلال بود / برانکو

برانکو ادامه داد: تقدیر خاص از یار دوازده مان داریم، خودتان دیدید چقدر طرفدار آمده بود و حمایت مان کردند که این بیشتری خوش حالی را به ما می دهد.

وی راجع به روند بازی گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم ولی گلی را که نباید می خوردیم خوردیم که این عنوان آنها را امیدوار کرد ولی به دنبال گل چهارم بودیم که متاسفانه منشا نتوانست پنالتی را گل کند. اگر این توپ گل می شد ادامه کار جهت ما راحت تر می شد. نیمه دوم با عدم اطمینان شروع کردیم، شاید به نوعی یک وحشت بود که آنها به بازی برگردند ولی خوشبختانه بازی را به صورت روتین تمام کردیم. به هر دو تیم جهت این نمایش قشنگ تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش با وجود نگرانی که داشت جهت برد به مصاف استقلال خوزستان آمده بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به بازی هفته آینده برابر الهلال اظهار کرد: یک بازی سخت در انتظارمان هست. این یک افتخار بزرگ است که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می کنیم ولی متاسفانه بازی دور رفت را با نتیجه ۴ بر صفر باختیم ولی تا جایی که امید است تلاش می کنیم تا افزایش کنیم. همانطور که دیدید امروز تا دقیقه ۳۰، سه گل زدیم یعنی این نشان می دهد که می توانیم به بازی برگردیم ولی نیاز داریم که غایبان بازی رفت به این بازی برسند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه راجع به فوتبال خوزستان، اضافه کرد: خوزستان فوتبال با پتانسیلی دارد. زمانی که من در تیم ملی بودم پنج شش بازیکن هم از اینجا به تیم ملی دعوت می کردیم البته راجع به پیروزی تیم نوجوانان برابر تیم ملی آلمان هم باید بگویم که یک موفقیت بزرگ به دست آمده است با این حال راجع به فوتبال خوزستان نمی توانم اظهارنظری داشته باشم آیا که من در اینجا نیستم ولی راجع به پرسشها مالی کلوب ها می توانم بگویم که اکثر کلوب ها با پرسشها مالی مواجه هستند. مطمئن باشید عبدالله ویسی هم مربی کاربلد و با دانشی است که می تواند تیم استقلال خوزستان را به یک ثبات برساند.

برتری سه گله یک نشانه برابر الهلال بود / برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | فوتبال | خوزستان | استقلال | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : topsblog