تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تراکتور یحیی، دقایق آخر روشن می‌شود

گلزنی در دقایق نهایی و کسب امتیاز در لحظات انتهایی بازی‌های تراکتورسازی، تبدیل به یکی از ویژگی‌های سرخ‌پوشان تبریز شده است است.

تراکتور یحیی، دقایق آخر روشن می‌شود

تراکتور یحیی، دقایق آخر روشن می شود

عبارات مهم : ایران

گلزنی در دقایق نهایی و کسب امتیاز در لحظات انتهایی بازی های تراکتورسازی، تبدیل به یکی از شاخصه های سرخ پوشان تبریز شده است است.

به گزارش ایسنا، بعد از قبول هدایت تراکتورسازی به وسیله یحیی گل محمدی، بسیاری از کارشناسان اعتقاد بودند که شاید این مربی نیز همانند قلعه نویی زیر پرسشها این تیم نظیر محرومیت ها و مصدومیت ها کمر خم کند ولی سرمربی فعلی سرخپوشان تبریز تسلیم نشد و اکنون روند صعودی را طی می کند.

تراکتور یحیی، دقایق آخر روشن می‌شود

دو شکست یک بر صفر برابر استقلال، استقلال خوزستان و ۲ بر یک برابر پرسپولیس می توانست این باور را به بقیه بدهد که بازیکن سابق تیم ملی نیز حداکثر تا نیم فصل در تراکتورسازی دوام بیاورد ولی از هفته چهارم، یحیی گل محمدی قصه را به گونه ای دیگر روایت کرد. سه پیروزی و یک تساوی حاصل چهار بازی بعدی تراکتورسازی در لیگ برتر و جام حذفی بود. شاید کمتر کسی انتظار چنین نتیجه های را از تیمی داشت که بیش از نیمی از نفرات آن تازه این فصل رنگ لیگ برتر را دیده اند ولی توصیه جالب عنوان دیگری است که اتفاقا حضور جوانان دونده و جنگجو نیز تاثیر بسزایی در به وجود آمدن آن داشته است.

در دیدار برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران مهدی شریفی با تیزهوشی از حامد آقایی پنالتی می گیرد و محمد کشور عزیزمان ایران پوریان گل دوم پرشورها را به ثمر می رساند. در دیدار بعدی این تیم برابر سایپای مدعی و با انگیزه، ابتدا محمدرضا آزادی گل می زند و سپس پاس گل او به مهدی کیانی و گلزنی کاپیتان تراکتورسازی باعث شد تا آب سردی بر پیکره تیم دایی ریخته شود ولی اوج کار تراکتورسازان در دو بازی نهایی این تیم برابر تیم های مشهدی مشخص می شود. بازی اول، دیدار برابر پدیده در مشهد بود. در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی و زمانی که تراکتورسازی تا دقیقه ۸۹ با یک گل از میزبان خود عقب بود باز هم با گل های شریفی و کشور عزیزمان ایران پوریان نتیجه را برگرداند و توانست به مرحله بعد افزایش کند. در بازی بعدی نیز، در حالی که سرخپوشان در دقیقه ۸۵ با یک گل از شاگردان میثاقیان عقب افتادند ولی کوتاه نیامدند و موفق شدند جهت چهارمین بازی متوالی در دقایق نهایی دروازه حریف خود را باز کنند و به حداقل امتیاز خانگی بسنده کند.

گلزنی در دقایق نهایی و کسب امتیاز در لحظات انتهایی بازی‌های تراکتورسازی، تبدیل به یکی از ویژگی‌های سرخ‌پوشان تبریز شده است است.

گل های دقایق نهایی و امتیاز آور تراکتورسازی، نشان دهنده آن است که موتور گلزنی بازیکنان این تیم در دقایق انتهایی روشن می شود و تا لحظه آخر جهت موفقیت تیم ارزش تلاش می کنند. تسلیم نشدن حتی در دقایق نهایی یکی از شاخصه جوانان یحیی محسوب می شود و درس خوبی جهت بسیاری از بازیکنان مربیان ایرانی است که سریع از نتیجه به دست آمده ناامید نشوند. بسیاری از کارشناسان فوتبال نیز معتقدند که این شاخصه سرمربیگری یحیی گل محمدی است و او به خوبی می داند چگونه از جوانان طبق مهارت های ارزش بازی بگیرد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | جوانان | گل محمدی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود

نویسنده : topsblog