تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سریال‌ها پخته نیستند / امید روحانی

امید روحانی با اعتقاد بر اینکه متأسفانه تلویزیون این روزها کمی دچار بحران ساخت مجموعه‌های جالب و پرمخاطب شده است هست، یکی از علت‌های مهم آن را تنوع سلیقه‌های مد

سریال‌ها پخته نیستند / امید روحانی

امید روحانی: سریال ها پخته نیستند

عبارات مهم : سریال

امید روحانی با اعتقاد بر اینکه متأسفانه تلویزیون این روزها کمی دچار بحران ساخت مجموعه های جالب و پرمخاطب شده است هست، یکی از علت های مهم آن را تنوع سلیقه های مدیران بیان کرد که تلویزیون را گرفتار کرده هست.

این بازیگر در گفت وگو با ایسنا، راجع به علت ضعف سریال های تلویزیون اظهار کرد: اگر مجموعه ای ضعیف ساخته می شوند طبیعتا همه مجموعه عوامل دست به دست هم داده است که اتفاق خوبی نیفتد. بخشی مربوط به پرداخت هست، بخشی از کار مربوط به کارگردانی، بخشی مربوط به بازیگری و هزار عامل دیگر. دست کم در چند ماه اخیر هیچ کدام از مجموعه های تلویزیونی که از شبکه های متفاوت پخش می شوند چه شبکه یک، چه شبکه سه و چه شبکه پنج سیما هیچکدام از پختگی مورد نیاز برخوردار نیستند و سریال ها نتیجه مطلوبی نداشتند.

روحانی با اشاره به سریال «پنچری» که از شبکه سه سیما به روی آنتن رفت، اظهار کرد: این سریال را می بینم و جهت من دریغ از یک لبخند. ضعف این سریال هم قطعا به عوامل بستگی دارد و علیرغم زحمتی که کشیده اند کار مطلوبی درنیامده است.

سریال‌ها پخته نیستند / امید روحانی

این بازیگر در پاسخ به این پرسش که ضعف سریال های تلویزیونی تا چه اندازه به نبود کارگردانان و بازیگران و صورت های معروف مطرح در تلویزیون برمی گردد، اظهار کرد: اگر کارگردانان و بازیگران و صورت های معروف مطرح در تلویزیون حضور ندارند به عوامل دیگری برمی گردد و ارتباطی به نبود فیلمنامه ندارد. آنچه مسلم است این است که تلویزیون دچار مسئله مالی شده است است و تا حد زیادی این مسئله بر روی آثار تأثیر گذاشته هست. از طرفی تلویزیون دچار سلیقه های متنوع و متعدد شده است است به این معنی که یک نفر، یک سازمان، یک نهاد و یک شورا راجع به پرسشها تصمیم نمی گیرد بلکه شما با انواع و اقسام محدودیت ها سروکار دارید و همه این ها باعث شده است است گرفتاری ها زیاد شود. بنابراین فعلا تلویزیون کمی دچار بحران ساخت مجموعه های جالب و پرمخاطب شده است است.

روحانی در بخش دیگری از گفت وگوی خود راجع به ایفای نقش در سریال پلیسی «نوار زرد» و همچنین حضور کمرنگ در تلویزیون، اظهار کرد: من جوان اول نیستم که جهت بازی در فیلم ها من را صدا کنند بلکه کاراکتر باید به سن و سال من بخورد و از طرفی پرسوناژ من در فیلمنامه موجودیت داشته باشد که این مساله کمی کار را محدود می کند. از طرفی تلویزیون با بعضی صورت ها راحت تر است آیا که آشنا شده است تر هستند. ولی به جای آن مدتی است در سینما حضور دارم. علت کمرنگ بودنم در تلویزیون بیش از آنکه به من ارتباط داشته باشد به کمبود نیازی است که به سن و سال و بازی من برمی گردد.

امید روحانی با اعتقاد بر اینکه متأسفانه تلویزیون این روزها کمی دچار بحران ساخت مجموعه‌های جالب و پرمخاطب شده است هست، یکی از علت‌های مهم آن را تنوع سلیقه‌های مد

او با اشاره به اینکه سریال «نوار زرد» نخستین کار پلیسی او در تلویزیون هست، اظهار کرد: امیدوارم این سریال نزدیک به واقعیت نباشد و کارگردان یک تأثیری در دراماتیک کردن کار داشته باشد تا جالب شود. لزوما نمایش واقعیت جالب نیست.

وی راجع به نقش خود نیز گفت: این سریال نیازمند شخصیتی مثل من بود به این معنی که کاراکتر افسر آگاهی که امیر آقایی نقش آن را ایفا می کند با پرونده هایی سروکار دارد که گذر اکثر آن ها به پزشکی قانونی می افتد. در پزشکی قانونی هم پزشکی مورد نیاز بود که در سن اوج کمی شاعرمسلک، دارای شخصیت پیچیده، شکست خورده، تلخ مزاج و کمی هم شوخ طبع باشد که ایفای این نقش را جهت من مناسب تشخیص دادند و من هم با کمال میل پذیرفتم.

امید روحانی در آخر با اشاره به اتمام فیلمبرداری فیلم «هزارپا» به کارگردانی عبدالحسن داوودی و رضا عطاران، گفت: این فیلم یک کمدی شلوغ و پر پرسوناژ با یک قصه پرپیچ و خم و جالب هست. امیدوارم این کمدی دربیاید.

سریال‌ها پخته نیستند / امید روحانی

واژه های کلیدی: سریال | پزشکی | مجموعه | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

سریال‌ها پخته نیستند / امید روحانی

سریال‌ها پخته نیستند / امید روحانی

دانلود

نویسنده : topsblog