تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث نقشه عجیب دزدان مسلح جهت جلب رضایت شکات

دزد حرفه‌ای با به گردن گرفتن سرقت‌های مسلحانه، در تلاش بود همدستش تبرئه شود تا بتواند جهت او از شکات رضایت بگیرد. با تیزهوشی پلیس نقشه دزدان نقش بر آب شد.

نقشه عجیب دزدان مسلح جهت جلب رضایت شکات

نقشه عجیب دزدان مسلح جهت جلب رضایت شکات

عبارات مهم : زندان

دزد حرفه ای با به گردن گرفتن دزدی های مسلحانه، در تلاش بود همدستش تبرئه شود تا بتواند جهت او از شکات رضایت بگیرد. با تیزهوشی پلیس نقشه دزدان نقش بر آب شد.

به گزارش جام جم، چندی پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران شکایت کردکه پسری جوان در حالی که مسلح بوده به عنوان مشتری به مغازه فروش گوشی وی آمده و پول و گوشی های آنجا را دزدیده است.

نقشه عجیب دزدان مسلح جهت جلب رضایت شکات

همزمان با این شکایت، افراد دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی شکایت هایی مشابه مطرح کردند .بررسی این پرونده ها نشان می داد دزدی ها به یک شیوه انجام شده است و تصویرچهره نگاری دزدفراری با هم مطابقت دارد. با دستور قاضی رستمی، بازپرس شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه ۳۴ تهران، تحقیقات جهت یافتن سارق فراری ادامه داشت تا این که سه هفته پیش سارق فراری بازداشت شد.

او مدعی بود از یک سال پیش دزدی هایش را شروع کرده هست. در ادامه تحقیقات پسر خاله وی نیز بازداشت شد. این جوان مدعی بود در این دزدی ها با پسر خاله اش همراهی نکرده و اشتباهی بازداشت شده است هست. جست وجوها در این باره ادامه داشت تا این که مردی به دادسرا آمد و از پسر خاله سارق مهم به اتهام ضرب و جرح و آدم ربایی شکایت کرد.

دزد حرفه‌ای با به گردن گرفتن سرقت‌های مسلحانه، در تلاش بود همدستش تبرئه شود تا بتواند جهت او از شکات رضایت بگیرد. با تیزهوشی پلیس نقشه دزدان نقش بر آب شد.

تحقیقات از این دو پسرخاله ادامه داشت تا این که دو روز پیش ماموران به سرنخ هایی دست یافتندکه نشان می داد سارق دروغ گفته و پسرخاله اش با او همدست بوده هست. بنابراین آنها دوباره مورد تحقیق قرار گرفتند و به همدستی با یکدیگر در این دزدی ها اعتراف کردند.

سارق جوان به افسر تحقیق گفت: در وقت دزدی پسرخاله ام با موتور منتظر می ماند و با هم فرار می کردیم. بعد از آن که من بازداشت شدم، جهت این که ماجرای همکاری او با من لو نرود، دست به اقدام عجیبی زدیم. مادرم همراه پسرخاله ام سراغ مالباخته ها می رفت تا بتواند رضایت آنها را جلب کند که همین باعث شد ماجرا لو برود و پسرخاله ام بازداشت شود. در بازداشتگاه توافق کردیم من جرم را به گردن بگیرم و به زندان بروم و او دوباره دزدی ها را از سر بگیرد تا با پول آن مبلغ ردمال شاکیان را بپردازیم که نشد و ماجرای همدستی او با من فاش شد.

متهمان روانه زندان شدند. تحقیقات جهت رازگشایی از دیگر دزدی های این دو پسرخاله ادامه دارد.

واژه های کلیدی: زندان | بازداشت | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog