تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث معمای قتل زن کارتن‌خواب

زن و مردی که متهم هستند یک زن کارتن‌خواب را با ضرب و شتم شدید از پا درآورده‌اند در جلسه دادگاه قتل را گردن هم انداختند.

معمای قتل زن کارتن خواب

عبارات مهم : زندگی

زن و مردی که متهم هستند یک زن کارتن خواب را با ضرب و شتم شدید از پا درآورده اند در جلسه دادگاه قتل را گردن هم انداختند.

به گزارش جام جم، ۲۴ آبان ۹۳ فوت زنی به نام پونه به علت جراحات شدید در یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس اطلاع داده شد.

او که همراه سعید و سه زن دیگر در یکی از منزل های خیابان قزوین زندگی می کرد به وسیله دو نفر از آنها مورد ضرب و شتم مرگبار قرار گرفته بود. چند ساعت بعد از فوت پونه، سعید جهت پرس و جو وارد بیمارستان شد ولی در دام ماموران افتاد.

معمای قتل زن کارتن‌خواب

او در بازجویی ها پرده از راز قتل برداشت و گفت: «من با خواهر و مادرم زندگی می کنم. چند وقت پیش با پونه و سمیه آشنا شدم و آنها را هم به منزل ام آوردم. روز حادثه، سمیه گفت پونه به او فحش ناموسی داده هست. پونه انکار کرد ولی درگیری ارزش اوج گرفت.

سمیه موهای پونه را کشید و سرش را به دیوار کوبید. با چاقو هم چند ضربه به پای او زد. هنگامی که این صحنه را دیدم، خون جلوی چشم هایم را گرفت. چند سیلی به صورت پونه زدم و با چوب هم چند ضربه به کمرش زدم. هنگامی که بدحال روی زمین افتاد، اورژانس را خبر کردیم ولی من مخفیانه متواری شدم. چند ساعت بعد جهت پرس و جو به بیمارستان رفته بودم که پلیس دستگیرم کرد.»

زن و مردی که متهم هستند یک زن کارتن‌خواب را با ضرب و شتم شدید از پا درآورده‌اند در جلسه دادگاه قتل را گردن هم انداختند.

با ثبت این اعترافات، سمیه نیز دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت. او به درگیری و کوبیدن سر پونه به کمد دیواری اتاق اعتراف کرد تا مانند سعید به زندان بیفتد. پزشکی قانونی، علت فوت پونه را جراحات ناشی از ضرب و شتم شدید اعلام کرد به همین علت کیفرخواست پرونده با عنوان قتل عمد جهت هر دو متهم صادر و جهت پیگیری در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده قرار گرفت. صبح دیروز، جلسه محاکمه به علت نامشخص بودن هویت اولیای دم، با درخواست قصاص معاون اول قوه قضاییه جهت سمیه و سعید شروع شد.

سپس سعید در جایگاه ایستاد و با انکار همه اعترافات قبلی اش گفت: «پونه کارتن خواب بود و شیشه می کشید. جهت این که او را ترک بدهم به منزل ام آوردم. چند ماه در کنار من و خواهر و مادرم زندگی کرد تا این که یک روز در خیابان با سمیه آشنا شدم. فکر کردم مسافر هست. گفت از شهرستان آمده و جایی جهت ماندن ندارد. او را هم به منزل ام بردم در حالی که از متاهل بودنش خبر نداشتم. اصلا هم نمی دانستم فرزند پنج ساله دارد.»

سعید راجع به روز اتفاق نیز گفت: «ساعت ۲ نیمه شب، بیرون بودم که با تماس خواهرم از درگیری پونه و سمیه باخبر شدم. هنگامی که رسیدم، دیدم سمیه موهای پونه را کشید و سر او را به دیوار و لوله بخاری کوبید. من فقط به صورت هر دویشان سیلی زدم تا آرام شوند و هیچ ضربه ای با چوب وارد نکردم. هنگامی که پونه بی حال شد، می خواستم به اورژانس زنگ بزنم ولی سمیه ترساندن کرد اگر این کار را بکنم، خودش را از پنجره منزل پایین می اندازد. آخر خواهرم به اورژانس زنگ زد. چند ساعت بعد، جهت این که پونه را به منزل برگردانم به بیمارستان رفتم ولی ماموران گفتند فوت کرده و دستگیرم کردند.»

معمای قتل زن کارتن‌خواب

سعید اعترافات قبلی خود را تحت فشار دانست و افزود: «هرچه قبلا گفتم دروغ هست. چون هم تحت فشار بازجویی ها بودم و هم سمیه گفته بود پدرش ملک و زمین دارد و جهت نجاتم همه کار می کند.» این درحالی است که خواهر سعید پیش از این علیه برادرش شهادت داده و گفته است پونه به دست سعید مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود. سعید این حرف را نیز دروغ خواند و مدعی شد: «به خاطر قول و قرارهای سمیه، خواهرم را به فوت ترساندن کردم تا حرف هایمان یکی باشد.»

سپس نوبت به سمیه رسید. او هم قتل را گردن سعید انداخت و گفت: «شوهرم به مواد مخدر اعتیاد داشت. هر وقت دعوایمان می شد، دست کودک پنج ساله ام را می گرفتم و به منزل عمویم می رفتم ولی آخرین بار این کار را نکردم. در باجه تلفن نزدیک خیابان قزوین، سعید را دیدم. گفتم با شوهرم اختلاف دارم و جای امن می خواهم. سعید مرا به منزل اش برد و با خواهر و مادرش آشنایم کرد.» زن ۲۷ساله راجع به روز اتفاق نیز گفت: «آن شب خوابیده بودم که متوجه درگیری شدم. سعید به پونه پیشنهاد ازدواج داده بود ولی او راضی به انجام این کار نبود جهت همین با هم درگیر شدند. من هیچ نقشی در قتل نداشتم و خود سعید، مقتول را مورد ضرب و شتم قرار داد. من به خاطر تهدیدهای سعید مجبور به اعتراف شدم.»

زن و مردی که متهم هستند یک زن کارتن‌خواب را با ضرب و شتم شدید از پا درآورده‌اند در جلسه دادگاه قتل را گردن هم انداختند.

در آخر دادگاه قضات جهت صدور حکم وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: زندگی | خیابان | دادگاه | اورژانس | اعترافات | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog