تاپس بلاگ

گت بلاگز اخبار حوادث عکس / قاتل+ پولم را نداد او را کشتم!

عامل قتل در بیابان های حسن آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از یکسال دستگیر و مدعی شد به خاطر طلب ۱٫۵ میلیون تومانی دست به جنایت زده است. 

عکس / قاتل+ پولم را نداد او را کشتم!

قاتل: پولم را نداد او را کشتم! +عکس

عبارات مهم : ایران

عامل قتل در بیابان های حسن آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از یکسال دستگیر و مدعی شد به خاطر طلب ۱٫۵ میلیون تومانی دست به جنایت زده هست.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، ۲۲ شهریور سال گذشته راننده یک دستگاه ماشین تریلر در بزرگراه قدیم قم – منطقه حسن آباد، در حین کنترل لاستیک های ماشین با جسد فردی حدودا ۵۰ ساله در کناره ی بزرگراه روبرو می شود که بلافاصله عنوان را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع می دهد.

با حضور ماموران کلانتری ۱۷۶ حسن آباد در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که متوفی بر اثر اصابت ضربات متعدد جسم تیز به ناحیه ی قفسه سینه به قتل رسیده هست. بلافاصله عنوان به قاضی کشیک دادگاه بخش فشافویه اعلام، پرونده مقدماتی با عنوان «قتل عمـد» تشکیل و به دستور مدیر شعبه ۱۰۲ دادگاه بخش فشافویه، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

عکس / قاتل+ پولم را نداد او را کشتم!

در ابتدای تحقیقات کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که در بازرسی اموال بدست آمده از مقتول هیچگونه مدارک شناسایی مبنی بر شناسایی هویت وی کشف نشده و جسد به صورت ناشناس به پزشکی قانونی انتقال یافته شده است است.

سرانجام بعد از گذشت چند روز از وقت کشف جسد و با مراجعه اعضای یک خانواده به کلانتری شهریار و طرح شکایت با عنوان فقدان فردی با مشخصات ظاهری جسد کشف شده است در منطقه حسن آباد، هویت جسد ناشناس به نام اسماعیل ۴۵ ساله – تبعه افغانستان شناسایی شد.

عامل قتل در بیابان های حسن آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از یکسال دستگیر و مدعی شد به خاطر طلب ۱٫۵ میلیون تومانی دست به جنایت زده است. 

در تحقیقات از اعضای خانواده مقتول، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتول در زمینه پیمانکاری ساختمان فعالیت داشته و از چندی پیش بواسطه اعتیاد شدیدی که به مصرف مواد مخدر پیدا کرده دچار پرسشها شدید مالی در زمینه کاری شده است بگونه ای که چندین نفر به عنوان طلبکار بار ها جهت وصول طلب خود به درب منزل ی مقتول مراجعه و بعضا با وی مشاجره لفظی داشته اند.

با بهره گیری از تحقیقات میدانی و کارها پلیسی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتول آخرین بار با یکی از طلبکارانش بنام عبدالله ۳۶ ساله تبعه افغانستان مشاهده شده است هست. در تحقیقات تکمیلی محل کار عبدالله در محدوده ی یک کارگاه خرید و فروشِ مصالح ساختمانی در شهرستان شهریار – منطقه وحیدیه شناسایی، با مراجعه به این محل و انجام تحقیقات میدانی، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که عبدالله همزمان با قتل اسماعیل، از کشور خارج و به افغانستان متواری شده است است.

در اوایل مرداد ۹۶، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی اطلاع پیدا کردند که عبدالله بعد از گذشت نزدیک به یک سال به صورت غیرقانونی وارد کشور عزیزمان ایران شده است و در حال حاضر در شهرستان شهریار تردد دارد. بلافاصله کارها پلیسی شروع و آخر عبدالله روز گذشته دستگیر، به اداره دهم خاص قتل انتقال یافته و در همان تحقیقات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و انگیزه خود از جنایت را وصول طلب یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی خود از مقتول عنوان داشت.

عکس / قاتل+ پولم را نداد او را کشتم!

متهم در اعترافاتش در خصوص نحوه ارتکاب جنایت به کارآگاهان گفت: من با مقتول کار می کردم؛ آنزمان نیسان داشتم و جابجایی های مصالح ساختمانی مقتول را برایش انجام می دادم تا اینکه میزان بدهی او زیاد شد؛ من هر لحظه به مقتول می گفتم که پول بدهد، ولی او هربار مدعی می شد که پولش را از پیمانکار نگرفته، ولی می دانستم که او پول می گیرد و مواد مصرف می کند؛ چند بار به در منزل مقتول رفتم و حتی اعضای خانواده اش نیز مرا دیدند. روز اتفاق از طریق تماس تلفنی یکی از دوستان متوجه شدم که اسماعیل مبلغ قابل توجهی پول گرفته هست؛ بلافاصله به سراغش رفتم تا طلب خود را از او بگیرم؛ به او گفتم که پولم را بده، ولی او مجددا مدعی شد که پولی ندارد.

زمانی که اسماعیل اصرار مرا جهت گرفتن پول دید به من گفت: اگر پول می خواهی باید به حسن آباد برویم تا از کسی پول بگیرم؛ قبول کردم تا به همراه مقتول به حسن آباد برویم، ولی زمانیکه به حسن آباد رسیدیم، ناگهان مقتول ادعا کرد اصلا تو طلبی از من نداری؟!؛ من که عصبانی شده است بودم با او به صورت لفظی درگیر شدم که او به من فحاشی کرد. ناگهان مقتول با چاقو ضامن دار به سر و کتف من ضربه زد؛ من نیز از زیر صندلی راننده یک چاقو بیرون کشیده و [ چند ضربه]به قفسه سینه ی او زدم؛ مقتول از ماشین پیاده شد و به کنار بزرگراه رفت و بی حال شد؛ او را دنبال کردم؛ ناگهان برگشت؛ فکر کردم می خواهد مرا با چاقو بزند؛ او را هل دادم؛ مقتول [روی زمین]افتاد و من چند ضربه دیگر به قفسه سینه زده و از محل فرار کردم.

عامل قتل در بیابان های حسن آباد پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از یکسال دستگیر و مدعی شد به خاطر طلب ۱٫۵ میلیون تومانی دست به جنایت زده است. 

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

عکس / قاتل+ پولم را نداد او را کشتم!

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | عبدالله | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود

نویسنده : topsblog